hic oznaczenie dla mat na place zabaw

Plac zabaw w Warszawie

Plac zabaw w Warszawie (po angielsku „playground in Warsaw”) to miejsce spotkań zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To właśnie w takich miejscach maluchy mają pierwsze kontakty z rówieśnikami i uczą się wspólnej zabawy. Odgrywają one bardzo ważną rolę w życiu dziecka – zaspokajają tzw. głód ruchu, rozwijają zdolności motoryczne, uczą umiejętności współdziałania oraz umożliwiają spędzenie aktywnego działania na świeżym powietrzu, a rodzicom odpoczynek oraz radość z zadowolenia dziecka. Najczęściej wyposażone w bezpieczne nawierzchnie, czyli certyfikowane maty na place zabaw w pełnej gamie kolorów.

Najlepsze place zabaw dla dzieci w Warszawie w 2020 roku !

 

Sprawdźmy, zatem gdzie należy zabrać naszych najmłodszych oraz jakie atrakcje znajdziemy na najlepszych placach zabaw w Warszawie !

 

 

1. Plac zabaw Olkówek na Ursynowie

 

Lokalizacja:

Warszawa – Ursynów, ul. Puszczyka 18

 

Atrakcje:

Plac zabaw Olkówek to niezwykłe miejsce, które przeniesie dzieci do czasów prehistorycznych. Jest to tematyczne miejsce zabaw z Parkiem Jurajskim w tle. Park Jurajski to park do zabawy, w którym wydzielono dwie strefy: dla dzieci starszych i tych najmłodszych. W oddzielonej części dla starszych dzieci, w samym środku znajdują się dwa drewniane domki w kształcie prehistorycznych zwierząt.

 

Pora przenieść się w czasie!

 

Ten plac to wehikuł czasu za pomocą, którego każde dziecko z radością i uśmiechem na twarzy przeniesie się do magicznego świata dinozaurów. Można huśtać się tutaj na dinozaurowej huśtawce oraz chodzić po dinozaurowych drabinkach. Podwójna tyrolka, pająki, kręciołki, huśtawka-opona to tylko zaledwie garść atrakcji, które czekają na milusińskich.

 

Powiedźcie, które dziecko nie chciałoby przenieść się do prehistorycznych czasów i wykluć się z jaja dinozaura lub znaleźć się w jego brzuchu?

 

Mali miłośnicy kopania w piasku mają możliwość wcielenia się w prawdziwych archeologów i odnaleźć niezwykle cenny szkielet dinozaura lub zostać tropicielem śladów zwierząt naniesionych na miękkim podłożu. Również poziome gry przyniosą wiele radości. Nie ma nic przyjemniejszego niż gra w klasy lub twistera na świeżym powietrzu.

 

Udogodnienia w Olkówku:

 • znajduje się w pobliżu stacji metra Ursynów
 • w pobliżu przebiega ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Komisji Edukacji Narodowej (KEN)
 • polanka w pobliżu to idealne miejsce na piknik oraz udział w imprezach cyklicznych
 • ogrodzony plac zabaw o dużej powierzchni
 • piaszczyste podłoże
 • znaczna część placu pokryta jest nawierzchnią zapewniającą bezpieczny poziom amortyzacji podczas upadku

 

2. Plac zabaw w Lesie Młocińskim na Bielanach

 

Lokalizacja:

Warszawa – Bielany, ul. Papirusów 1

 

Atrakcje:

Park zabaw w lesie Młocińskim położony jest na polanie w pobliżu łąk i w otoczeniu gęstego lasu. Jest to miejsce przyjazne dzieciom w każdym wieku. Na placu w Parku Młocińskim wydzielono strefę dla małych i większych dzieci. Boiska sportowe, stół do tenisa stołowego czy plenerowa siłownia, to tylko garść atrakcji, które wchodzą w skład tej nowoczesnej infrastruktury.

 

Co jeszcze kryje w sobie plac zabaw w Lesie Młocińskim?

 

Zjeżdżalnie, huśtawki, stacjonarka ciuchcia, równoważnie, domki z podestami to atrakcje, które uwielbia każde dziecko. Wszystkie konstrukcje wykonane są z drewna. Nie ma tu miejsca na kolorowy plastik. Plac zabaw dla dzieci na warszawskich Młocinach to miejsce przeznaczone dla całej rodziny.

Wiaty z miejscami na ognisko to świetny pomysł na rodzinny piknik jako zwieńczenie rowerowej wycieczki lub wędrówki do lasu.

Udogodnienia w lesie Młocińskim:

 • położony w otoczeniu gęstego lasu
 • plac zabaw jest ogrodzony
 • duży parking koło placu zabaw dla dzieci
 • piaszczyste podłoże

3. Plac zabaw w Parku Stefana Żeromskiego na Żoliborzu

 

Lokalizacja:

Warszawa – Żoliborz, Plac Wilsona

Atrakcje:

Plac zabaw w Parku Stefana Żeromskiego jest jednym z największych miejsc zabaw dla dzieci. Jego powierzchnia sięga blisko 2000 m2. Duża powierzchnia sprzyja dużej liczbie atrakcji, które się na nim znajdują. Atrakcje dla młodszych dzieci wyznaczone są kolorem szarym, natomiast dla starszych – kolorem zielonym.

 

Sprawdź szybkość rurowej zjeżdżalni!

 

Zjeżdżalnie, huśtawki, domki z elementami do wspinaczki, pajęczyna do wspinania, to zaledwie kilka atrakcji, które znajdują się na placu zabaw przy Placu Wilsona.

Jedną z większych atrakcji tego miejsca jest linarium połączone z rurową zjeżdżalnią. Sporych gabarytów konstrukcje z podestami, drabinkami oraz przeszkodami to wyzwanie dla każdego dziecka.

 

Powiedźcie, które dziecko nie chciałoby zostać strażakiem?

 

Małym miłośnikom gaszenia pożarów z pewnością spodoba się mały, drewniany wóz strażacki. Również miłośnicy gry w kółko i krzyżyk, kręcenia na karuzelach, lubiących bujaki na sprężynach (słoń, delfin, samolot), znajdą tu coś dla siebie. Łopatka, wiaderko i foremki to niezbędnik każdego dziecka w tym miejscu.

 

Udogodnienia w Parku Stefana Żeromskiego :

 • w pobliżu cykliczne imprezy, np. „Targ Śniadaniowy”
 • przy placu WC typu „toy-toy”
 • położony w pobliżu stacji metra Plac Wilsona
 • podłoże to piasek (część dla młodszych dzieci) i tartan (część dla dzieci starszych)
 • drzewa dające cień i schronienie przed słońcem latem
 • miejsce do zabaw jest ogrodzone

 

4. Park Bajka Błonie pod Warszawą

 

Lokalizacja:

Warszawa – podwarszawskie Błonie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10

Atrakcje:

Park Bajka wykonany jest z naturalnych materiałów. Można wyróżnić w nim kilka stref.  Strefa relaksu i odpoczynku położona jest na dużej polanie. Znajdują się na niej leżaki oraz miejsce na rodzinne pikniki. Jest to ulubiona część placu dla rodziców z wózkami. Miłośnicy muzyki mogą przenieść się do krainy dźwięków.

 

W Muzycznej Krainie dla najmłodszych pod Warszawą

 

Spędzając czas w muzycznym placu zabaw można urządzić sobie rodzinny koncert grając na bębnach, rurach lub cymbałkach. Strefa aktywnych zabaw to miejsce pełne różnorodnych konstrukcji. Znajdują się tutaj ciekawie wyglądające samochodziki z elementami do wspinaczki oraz zjeżdżalniami, liczne tunele, boisko do gry w bule. A może zdecydujecie się na rozegranie kilku partyjek dużymi szachami ogrodowymi?

 

Ręka do góry, kto uwielbia wodne zabawy?

 

Niewątpliwie największą atrakcją tego miejsca jest strefa wodna. Znajduje się w niej fontanna interaktywna, w której każdy maluch z chęcią pomoczy stopy. Warto zabrać buty i ubranie na zmianę. Skatepark to przestrzeń dla młodzieży lubiącej jeździć rowerami lub hulajnogą. Zabawy w ganianego w tunelach lub wiklinowych labiryntach, chodzenie po murkach i płotkach, to gwarantowany uśmiech na twarzy dziecka. Warto wybrać się również do części z krzywymi zwierciadłami lub skorzystać z plenerowej siłowni.

 

Udogodnienia w Parku Błonie:

 • teren parku jest ogrodzony
 • strefa dla najmłodszych wyłożona tartanem
 • przestronne toalety dostępne w budynku
 • przy parku znajduje się parking

 

5. Plac zabaw w Soho Factory na Pradze Południe

Lokalizacja:

Warszawa – Praga Południe, ul. Mińska 25

Atrakcje:

Plac zabaw w Soho Factory położony jest na uboczu. Jest to urocze, niewielkich rozmiarów miejsce do zabaw dla najmłodszych dzieci. Najciekawszą atrakcją na placu jest pompa wodna, która dostarcza niesamowitych przeżyć dla dzieci. Koniecznie zabierzecie ze sobą zabawki do piasku, ręcznik oraz ubrania na zmianę.

 

Najlepsza zabawa sensoryczna dla dzieci na Pradze Południe!

 

Błotne zabawy to frajda dla każdego malucha. Duża koparka do kopania w piachu zajmie dziecko na długi czas. Huśtawki, drabinki do wspinaczki, długa tyrolka, tunel, to nie lada atrakcja dla starszaków. Plac zabaw w Soho Faktory to bez wątpienia miejsce błotnych zabaw i biegania na bosaka. Zmęczeni rodzice będą mogli zrelaksować się na zawieszonych hamakach.

 

Udogodnienia dla najmłodszych w Soho Factory

 • położony w pobliżu restauracji Warszawa Wschodnia
 • plac zabaw dla dzieci jest ogrodzony i zamykany
 • piaszczyste podłoże
 • cisza i spokój

maty Nawierzchnie gumowe na plac zabaw

 

6. Plac zabaw Arkadia w Śródmieściu

Lokalizacja:

Warszawa – Śródmieście, ul. Jana Pawła II 82

Atrakcje:

Plac zabaw Arkadia to niezwykłe miejsce zabaw dla dzieci na mapie Warszawy. Położony jest wśród bujnej roślinności przy samej galerii handlowej. Podzielony jest na kilka stref,
a w samym centrum placu znajduje się linarium „Wstęga”. Jest to specjalna, rozbudowana konstrukcja wyposażona w elementy wspinaczkowe, zjeżdżalnie, pajęczyny do wspinania.

 

Wielofunkcyjny plac zabaw dla najmłodszych jak i dzieci w średnim wieku !

 

Plac Zabaw Arkadia to mnóstwo atrakcji dla najmłodszych dzieci, starszaków oraz dorosłych. Mieści się tu również strefa zabaw błotnych, spełniająca również funkcje sensoryczne. Zestaw do przelewania wody w połączeniu z piaskiem dostarczy wszystkich dzieciom mnóstwo radości. Wszystkie maluchy uwielbiają kopać tunele w piasku i puszczać nimi wodę.

 

Co jeszcze oferuje ten nowoczesny plac zabaw dla dzieci?

 

Huśtawki umożliwiające huśtanie się kilku dzieci jednocześnie, trampoliny do podniebnych podskoków, drabinki do wspinania, pieńki, hamaki świetlne, karuzele to tylko nieliczne atrakcje, które umilą dzień każdego dziecka. Galeria Arkadia znajdująca się obok, to świetna okazja na zrobienie zakupów lub zjedzenie wspólnego obiadu.

 

Udogodnienia w Placu Zabaw w Arkadii:

 

 • dostęp do gniazda sieciowego
 • możliwość naładowania telefonu przez USB
 • znajduje się na zadrzewionym terenie
 • park jest oświetlony – można przebywać na nim po zmierzchu
 • duża ilość wygodnych miejsc siedzących

 

 

7. Służewski Dom Kultury na Mokotowie

 

Lokalizacja:

Warszawa – Mokotów, ul. Jana Sebastiana Bacha 15

Atrakcje:

Służewski Dom Kultury to wyjątkowy, naturalny plac zabaw dla dzieci. Wśród zieleni, dzieci mają możliwość zabaw w piaskownicy, na zjeżdżalni drewnianych domkach lub huśtania na koziołkowych huśtawkach i hamaku. Jest to miejsce, które umożliwia kontakt z naturą na wyciągnięcie ręki. Architektura i konstrukcja placu zabaw w Służewskim Domu Kultury pięknie współgra z otaczającą go zielenią. Do piaskownicy prowadzi uroczy, drewniany mostek. Na jej obszarze znajduje się drewniany stolik z pieńkami do siedzenia.

 

Sprawdź nietypowe atrakcje dla Dzieci w Arkadii !

 

Ciekawą atrakcją jest zawieszona w górze pleciona lina, po której mogą przechodzić wszyscy śmiałkowie oraz spora ścianka wspinaczkowa. Małych miłośników zabaw w ganianego i chowanego na pewno ucieszą wykopane tunelowe rury. Na terenie placu zabaw znajduje się edukacyjny ogródek pełen kwiatów, warzyw i ziół. Wewnątrz SDK dostępne są również książki, gry i zabawki dla dzieci. Maluchy mogą również obejrzeć film w specjalnej salce kinowej.

 

Udogodnienia w Parku Arkadii:

 • kawiarnia w budynku Służewskiego Domu Kultury (kawa, kanapki, ciasta)
 • teren miejsca do zabaw jest ogrodzony
 • w słoneczne dni istnieje możliwość skorzystania z leżaków

 

8. Warszawska Strefa Rodziny na Pradze Północ

 

Lokalizacja:

Warszawa – Praga Północ, ul. Rybaki 8

Atrakcje:

Warszawska Strefa Rodziny to miejsce przeznaczone do wspólnego, aktywnego spędzania czasu z najbliższymi. Plac zabaw zlokalizowany jest w pobliżu multimedialnego Parku Fontann. Warszawska Strefa Rodziny podzielona jest na trzy strefy. W strefie Aktywności istnieje możliwość skorzystania z warsztatów plastycznych lub wypożyczenia sprzętu sportowego. Na miłośników piłki nożnej, siatkówki lub badmintona czekają boiska sportowe. Strefa Malucha to przyjemna przestrzeń wyposażona w zabawki edukacyjne, stworzona
z myślą o najmłodszych.

 

Wodne szaleństwo gwarantowane na Pradze Północ!

 

Do odpoczynku na leżakach lub kocach przeznaczona jest strefa Relaksu. Kolejną atrakcją tego miejsca jest również plenerowa siłownia, liczne huśtawki, konstrukcje do wspinania się. Największą atrakcję jest park wodny z oczkiem wodnym, wodospadem oraz licznymi mini kanałami z fontannami. Dzięki możliwości budowania tam przez dzieci, rozwija się u nich kreatywność. Jest to wyjątkowo rozwijający plac zabaw dla dzieci w Warszawie.

 

Udogodnienia na Pradze Północ:

 • odbywają się tu ciekawe warsztaty i zajęcia animacyjne
 • teren jest ogrodzony

 

9. Plac zabaw w Ogrodzie Saskim w Śródmieściu

Lokalizacja:

Warszawa – Śródmieście, ul. Królewska

Atrakcje:

Plac zabaw w Ogrodzie Saskim położony jest w pobliżu Grobu Nieznanego Żołnierza. Jest to niezwykłe miejsce znajdujące się w otoczeniu zieleni. Maluchy mogą korzystać z mniejszych huśtawek, drabinek oraz karuzeli. Koniecznie zabierzcie ze sobą wiaderko i łopatkę. Zabawa w piaskownicy dostarczy mnóstwo radości.

 

Co kryje w sobie plac zabaw w Ogrodzie Saskim?

 

W miejscu zabaw dla starszych dzieci zlokalizowane są zestawy sprawnościowe z elementami sensorycznymi, a wśród nich koło do nauki trzymania równowagi. Liny do wspinania, bujaki na sprężynach, zestawy wspinaczkowe, linarium, drabinki, to tylko garść atrakcji, które czekają na dzieci na placu zabaw w Ogrodzie Saskim. Dodatkową atrakcją są urządzenia umuzykalniające, przeznaczone do zabawy dźwiękiem.

 

Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, aby ich dzieci były zadowolone !

 

„Plac Zabaw” wydawnictwa WSiP to pozycja, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdego rodzica. Uczy, w jaki sposób należy realizować potrzebę ruchu u dzieci, rozwijając ich możliwości manualne i społeczne. Jest to niezwykle ważne, aby podczas pobytu na placu zabaw wspierać malucha we wszechstronnym rozwoju, zachęcając do samodzielnego odkrywania świata.

Maty Przerostowe – Norma BS EN 4790:1987

hic oznaczenie dla mat na place zabaw
hic oznaczenie dla mat na place zabaw

Udogodnienia w centrum Warszawy:

 • położenie sprzyja spacerom po parku
 • teren miejsca do zabaw jest ogrodzony
 • piaszczyste podłoże
 • znajduje się w pobliżu stacji Metra Świętokrzyska

 

10. Plac zabaw w Parku przy Bażantarni na Ursynowie

Lokalizacja:

Warszawa – Ursynów, ul. Przy Bażantarni 3

Atrakcje:

Plac zabaw w Parku przy Bażantarni podzielony jest na trzy strefy. Dwie strefy przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku, pomiędzy którymi znajduje się plenerowa szachownica z dużymi pionkami wielkości dziecka. Trzecia strefa to wysokie pajęczyny do wspinania. Piękne położenie parku, z kwitnącymi drzewami owocowymi sprawia, że pobyt w nim jest bardzo przyjemny.

 

Rakietą w kosmos w Warszawie!

 

To właśnie w nim znajduje się najsłynniejsza i najwyższa zjeżdżalnia w Warszawie.

Jest to wysoka konstrukcja w kształcie rakiety z zakręconą rurą do zjeżdżania.

Huśtawki, bujaki, domki, wirująca kula, pajęczyny do wspinania to niektóre atrakcje, które czekają na maluchów na placu zabaw w Parku przy Bażantarni.

Całość placu zabaw jest utrzymania „kosmicznym” stylu z licznymi gwiazdkami znajdującymi się na kolorowej, wyłożonej tartanem nawierzchni.

 

Udogodnienia w Parku przy Bażantarni:

 • w pobliżu znajduje się Skatepark
 • bezpieczna nawierzchnia (w części dla najmłodszych wyłożona kolorowym tartanem)
 • znajduje się w pobliżu metra Ursynów

 

11. Plac zabaw w Parku Ujazdowskim w dzielnicy Śródmieście

Lokalizacja:

Warszawa – Śródmieście, Aleje Ujazdowskie 21

Atrakcje:

Plac zabaw w Parku Ujazdowski to niezwykłe miejsce, w którym wydzielono aż pięć stref. Położony jest wśród zieleni, a jego konstrukcja w dużej mierze wykonana została
z naturalnych materiałów (drewno, polne kamienie, piaskowiec). Niesamowite wrażenie robi ukształtowanie terenu. Liczne górki, tunele, miejsca do wspinania się czy ukryte zjeżdżalnie to okazja do wdrapywania się, biegania oraz chowania – jednym słowem – do wspaniałej zabawy.

 

Odkryj wszystkie atrakcje miejsca zabaw dla dzieci w Parku Ujazdowskim w Warszawie!

 

Niebywałą atrakcją jest huśtawka rodzic-dziecko oraz specjalnie przygotowana ścieżka sensoryczna dla maluchów. Drążki do zjeżdżania, kręciołki, linarium, huśtawki, pokaźnych rozmiarów piaskownica, trampoliny do podniebnych skoków to atrakcje, które czekają na dzieci w tym miejscu. Różny poziom zaawansowania ścianek wspinaczkowych sprawia, że korzystać mogą z niego dzieci w różnym wieku. Park Ujazdowski i plac zabaw, który się w nim znajduje to idealna przestrzeń do biegania i zaspokojenia tzw. głodu ruchu.

 

Udogodnienia w Parku Ujazdowskim:

 • miejsce do zabaw zacienione jest częściowo przez drzewa oraz specjalne płócienne żagle
 • antypoślizgowa nawierzchnia
 • ławki dla rodziców znajdują się w cieniu drzew

 

 

12. Pod Sosnowym Dachem – plac zabaw w Lesie Bemowskim

Lokalizacja:

Warszawa – Bemowo, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 17

 

Atrakcje:

Pod Sosnowym Dachem to pełen drewnianych konstrukcji plac zabaw w Lesie Bemowskim. Miejsce do zabaw położone jest na dużej polanie w otoczeniu drzew. Jest to magiczne miejsce pozbawione plastiku, pstrokatych barw oraz hałasu.

 

Pełne różnorodności miejsce blisko natury dla dzieci i rodziców

 

Pociąg zrobiony z pni drzew, drewniany domek z wciągarką do piasku oraz zjeżdżalnią, konstrukcje do wspinania i balansowania to tylko kilka atrakcji, które czekają na dzieci Pod Sosnowym Dachem. Małpi gaj jest pełen lin do wspinania, równoważni oraz podestów znajdujących się na różnej wysokości. Maluchy mają możliwość wcielenia się również
w tropiciela śladów zwierząt. Jest to idealne miejsce do biegania i kontaktu z naturą.

 

Udogodnienia na Bemowie Pod sosnowym dachem:

 • drewniane ławeczki dla rodziców znajdują się w zacienionym miejscu
 • wiata z miejscem na piknik
 • bliskość lasu zachęca do spacerów
 • WC typu „toy-toy” znajduje się przed wejściem na polanę
 • stojak na rowery

 

 

13. EKOpark na Ursusie

Lokalizacja:

Warszawa – Ursus, ul. Czerwona Droga

 

Atrakcje:

EKOpark to naturalny plac zabaw wykonany częściowo z materiałów z recyclingu.

To pierwszy ekologiczny park w stolicy!

 

Położony jest wśród drzew oraz polnych kwiatów. Jest to miejsce przeznaczone dla małych i dużych. Znajduje się tutaj plac zabaw dla dzieci, plenerowa siłownia oraz przestrzeń do treningów Street Workout.

 

Naturalistyczny charakter EKOparku w Ursusie !

 

Trawnik koszony jest zaledwie kilka razy w roku, a łąki są pełne polnych kwiatów. Na terenie parku spotkać można budki lęgowe oraz domki dla biedronek i motyli, mające na celu zwiększenie ich populacji. Dzieci z chęcią i ogromnym zainteresowaniem obserwują gady i ptaki w ich codziennym życiu.

 

Policz, ile zwierząt mieszka w EKOparku!

 

Huśtawki, domek ze zjeżdżalnią, drewniane figurki zwierząt i ptaków oraz piaskownica to atrakcje, które zajmą dzieci na długi czas. Miejsce do zabaw błotnych i budowania tam jest jedną z najbardziej ulubionych zabaw maluchów na placu zabaw w EKOparku.

 

Udogodnienia w Warszawie Ursus:

 • miejsce na piknik
 • piaszczysta nawierzchnia oraz trawa
 • toalety w budynku – na zewnątrz krany z bieżącą wodą do mycia rąk
 • duża przestrzeń i atrakcje sprzyjają spacerom
 • ścieżki edukacyjne

 

14. Plac zabaw Hasanka w dzielnicy Ursus

Lokalizacja:

Warszawa – Ursus, ul. Orląt Lwowskich

Atrakcje:

Plac zabaw Hasanka to miejsce z wydzieloną przestrzenią do zabaw dla młodszych i starszych dzieci. Fontanna na placu zabaw to idealne miejsce do moczenia małych nóżek w upale dni. Znajdują się tutaj boiska do koszykówki oraz Skatepark z rampą treningową dla dzieci lubiących jeździć na hulajnodze lub rolkach. Strefa dla najmłodszych dzieci to nie tylko huśtawki, ale również imponujący Zamek Rycerski oraz labirynt.

 

Skorzystaj z niesamowitej karuzeli napędzanej pedałami!

 

Karuzela z pedałami umożliwia samodzielne napędzanie i przypomina jazdę na rowerze. Strefa dla starszych dzieci to przestrzeń wypełniona atrakcjami, dzięki którym nie ma tutaj czasu na nudę. Znajdują się tutaj: ścianki do wspinania, drabinki, wysoki pająk do wspinania, tyrolka, huśtawki umożliwiające huśtanie się kilku osób jednocześnie.

 

Udogodnienia placu zabaw Hasanka na Ursusie:

 • piaszczysta powierzchnia w strefie dla najmłodszych
 • amortyzująca nawierzchnia w strefie dla starszych dzieci

 

 

15. Plac zabaw – Park Trampolin na Bielanach

 

Lokalizacja:

Warszawa – Bielany, ul. Marymoncka 34F

Atrakcje:

Park Trampolin na Bielanach to nietypowy, pełen sprężynowych konstrukcji plac zabaw. Zakręcona, długa, metalowa konstrukcja-serpentyna z siatką do wspinaczki znajduje się w samym centrum placu zabaw. Linowe tunele to nie lada wyzwanie dla maluchów.

 

Tuby do rozmawiania, lornetki, metalowy kwiatek to dodatkowe atrakcje, które ucieszą każde dziecko.

 

Dosięgnij chmur na trampolinach w Warszawie!

 

Znajdują się tutaj również huśtawki, duża piaskownica, ścianka wspinaczkowa oraz konstrukcje do utrzymywania równowagi. Największą atrakcją tego miejsca są trampoliny.

Odskocznie zabezpieczone są specjalną nawierzchnią amortyzującą. Są tak skonstruowane, że nawet najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z odbijaniem się od nich.

bezpiczeny-plac-zabaw
bezpieczny plac zabaw z kolorowymi matami gumowymi

Udogodnienia w Parku Trampolin na Bielanach:

 • ławki umiejscowione dookoła parku
 • miejsce na piknik
 • przy boisku znajduje się specjalne miejsce dla karmiących mam oraz przewijak
 • najbliższa stacja metra to Stare Bielany

 

Jak widać, Warszawa oferuje dużą liczbę atrakcji dla dzieci.

Życzymy udanej zabawy oraz radosnych chwil z ukochanymi !

 

Uważasz, że powinniśmy dodać jeszcze jeden plac zabaw dla dzieci? Zapraszamy do zgłaszania w komentarzach.

 

POWER Rubber Producent mat gumowych na place zabaw życzy udanej zabawy !

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!