Płyta wygłuszająca z normą kolejową PN 45545-2

Technologia z roku na rok się rozwija, a co za tym idzie transport kolejowy, również nie chce być w tyle i wprowadza nowoczesne pojazdy szynowe. Trzeba jednak pamiętać, że bardzo istotną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pasażerom, którzy poruszają się pojazdami szynowymi, jak też ich pracownikom.

Ważnym elementem podczas produkcji pojazdów szynowych jest ochrona przeciwpożarowa, którą mogą zapewnić specjalne płyty wygłuszające z normą kolejową PN 45545-2. Pojazdy, w których została zamontowana płyta wygłuszająca z normą kolejową PN 45545 – 2 dostarczają pasażerowi wysoki komfort jazdy. Dzięki temu więcej osób decyduje się na podróż pociągiem podczas podróży krajowych czy też na co dzień komunikacją miejską.

Płyta wygłuszająca Temafix SD

Wśród płyt wygłuszających mających zastosowanie w pojazdach szynowych wyróżnia się głównie płyta temafix sd, która ma silne właściwości zabezpieczające przed pożarem. Należy zaznaczyć, że dzięki swoim funkcją sprzyja przyjemniejszemu podróżowaniu i tłumi hałas związany z przemieszczaniem się pojazdów szynowych. Temafix sd posiada certyfikat właściwości ochrony przeciwpożarowej zgodny z normą ,,Kolejnictwo -Ochrona Przeciwpożarowa w Pojazdach Szynowych” – PN 45545-2. Temafix sd jest zalecany do używania we wszystkich pojazdach szynowych zarówno w komunikacji miejskiej tj. tramwajach i metrach, jak i też w komunikacji krajowej, czyli w pociągach. Wygłuszająca płyta temafix sd jest rekomendowana do montowania na podłodze jak również na ścianach pojazdów szynowych. Dzięki temu w szerszy sposób dostarcza ochrony przeciwpożarowej. Wygłuszająca płyta temafix sd idealnie sprawdzi się jako izolator wystawiony na kontakt z ogniem, izolator skrzynek klimatyzacyjnych, ochronna podkładka pod maszyny oraz pokrycie stołów warsztatowych. Ten produkt ma swoje zastosowanie we wszystkich miejscach, gdzie jest potrzebna ochrona przeciwpożarowa i konieczność łagodzenia hałasu. Płyta wygłuszająca posiada nie tylko właściwości takie jak ochrona przeciwpożarowa, ale między innymi charakteryzuje się wysoką gęstością.

Gdzie można nabyć płytę wygłuszającą temafix sd?

Płyta wygłuszająca temafix sd jest dostępna w firmie POWER Rubber, gdzie jej właściwości oraz wiarygodność jakości są potwierdzone normą kolejową PN 45545 -2. Sklep zapewnia, że produkt jest wykonany z należytą starannością, zapewniającą bezpieczeństwo pasażerom oraz całej załodze w pojazdach szynowych. POWER Rubber kładzie duży nacisk na jakość, dlatego wybierając ich produkty, masz gwarancję trwałości i skuteczności w działaniu na długie lata.

Idealnych produktów przeznaczonych do pojazdów poruszających się po szynach szukaj w naszej firmie. Pomożemy wybrać najbardziej odpowiadający materiał i model, który doskonale sprawdzi się w komunikacji kolejowej. Dzięki, zorientowaniu na potrzeby klienta, jesteśmy w stanie dostosować zamówienie do indywidualnych potrzeb i niestandardowych wielkości. W przypadku dodatkowych pytań oraz w celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.