Your Cart
podłoga na siłowni

Podłoga na Siłowni

Podłoga na Siłownie musi spełniać określone kryteria, bez których niemożliwe byłoby zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom oraz długi żywot naszego miejsca do ćwiczeń. Jednym z jej najważniejszych zadań jest wytrzymałość na ciężki sprzęt oraz długotrwałą i wzmożoną eksploatację. Równie istotnym jest, by podłoga do siłowni była antystatyczna. Cecha ta, zapobiega przesuwaniu się maszyn i ogranicza do minimum możliwość poślizgnięcia się przez naszych Gości. Warto też, aby podłoga była prosta w pielęgnacji, a utrzymywanie higieny w siłowni na najwyższym poziomie zajmowało jak najmniej naszego czasu.

Każda nowo rozpoczynana działalność wymaga solidnego fundamentu. Nie bez przyczyny w interesach i rolnictwie najważniejszy jest dobry grunt. Jak się okazuje, ćwiczenia na siłowni mają w sobie coś, z obu wspomnianych dziedzin. Praca nad ciałem jest bowiem inwestycją we własne zdrowie i samopoczucie oraz pozwala zebrać plony w postaci lepszego wyglądu oraz większej sprawności. Jasnym jest więc, że również na siłowni potrzebne jest odpowiednie podłoże, będące jednocześnie niezbędnym elementem jej wyposażenia.

Firma POWER RUBBER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, przygotowując ofertę gumowych wykładzin do siłowni, które cechują się następującymi parametrami:

 • elastyczność i sprężystość, zapewniające odpowiednią amortyzację
 • niwelacja nadmiernego hałasu
 • zapobieganie drganiom
 • antypoślizgowość
 • łatwość montażu i demontażu
 • nieścieralność
 • antygrzybiczność

podłoga wykładzina do siłowni pvc

Podłoga na siłownie od POWER Rubber

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje podłóg gumowych do siłowni, różniące się przede wszystkim grubością i sposobem instalacji, a co za tym idzie – przeznaczeniem:

 • Maty do martwego ciągu (DZIK) dedykowane są największym ciężarom. Umożliwiają swobodne upuszczanie obciążonej sztangi z dużej wysokości, nie narażając na uszkodzenia zarówno posadzki, jak również obciążników. Poszczególne elementy maty spina się za pomocą specjalnych połączeń, dzięki czemu otrzymujemy jednolitą powierzchnię do ćwiczeń. Oferta obejmuje kilka różnych grubości mat, które mieszczą się w przedziale od 37 do 80 mm.
 • Maty fitness w formie puzzli (GUZIEC) z pewnością przypadną do gustu wszystkim wielbicielom zabawek, a ich układanie sprawi nie mniejszą przyjemność, niż późniejsze ćwiczenia na nich. Są idealne do uprawiania crossfitu, fitnessu i ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Ze względu na możliwość szybkiego złożenia, ten typ podłogi w siłowni sprawdzą się one idealnie w przypadku organizacji eventów. Dostępne u nas maty mają grubość od 10 do 25 mm.
 • Maty gumowe w rolce (ORZEŁ) pozwalają szybko pokryć duże powierzchnie użytkowe. W prosty sposób można też dopasować gumową wykładzinę do nieregularnych kształtów naszego miejsca pracy, np: siłowni, czy sali ćwiczeń. Maty są całkowicie odporne na wstrząsy,  dzięki czemu zabezpieczamy naszą podłogę w siłowni. Przygotowaliśmy dla Państwa wersje o grubości 6, 8 i 10 mm.
 • Podłoga do crossfitu – to maty gumowe dedykowane dla CrossFitu. Pozwalają na rzucanie sztanki wraz z obciążeniem z wysokości ponad 2 metrów. W zależności od grubości chronia posadzkę, również przy wysokościch nawet do 3 metrów oraz ciężaru do 100kg czy 150kg. Warto zapytać Specjalistów z POWER Rubber o najlepsze rozwiązania do obiektów typu crossfit.

maty-na-silownie-gumowe

Maty na siłownie – cena zaskakuje!

mata gumowa puzzle do siłowni

Nie bez znaczenia są również wrażenie estetyczne naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie znaleźć można podłogi do siłowni w wielu wariantach kolorystycznych. Wychodzimy bowiem z założenia, że ćwiczenia fizyczne mają być przyjemne nie tylko dla ciała, ale również dla ducha i wzroku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gumowych wykładzin do siłowni od firmy POWER RUBBER.

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!