Poduszki gumowe do zagęszczarki

Poduszki gumowe do zagęszczarki

Zagęszczarki to maszyny budowlane, które ułatwiają nam wykonanie nie tylko prac budowlanych, ale również ogrodowych. Zalicza się do nich ubijanie piasku pod kostkę brukową, czy wyrównanie gleby. Takie czynności są niezbędne, jeśli chcemy, aby trawa równomiernie rosła. Istotnym elementem budowy tej maszyny są poduszki gumowe do zagęszczarki, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na swobodne i bezpieczne korzystanie z urządzenia poprzez izolację drgań. Poduszki gumowe do zagęszczarki mają za zadanie podtrzymywać masę silnika i skrzyni biegów, umożliwić połączenie z podwoziem, a także tłumią hałas, który jest powiązany z częstotliwością ruchów. Dzięki swoim właściwościom poduszki sprawdzą się też jako mocowania wibroizolacyjne podobnych urządzeń takich jak: agregatów, klimatyzatorów, wentylatorów, taśm produkcyjnych, maszyn rolniczych czy przemysłowych.

 

 

Poduszki gumowe do zagęszczarki wysokiej jakości

Nasze amortyzatory gumowe:

  • Typu A czyli wibroizolatory walcowe, które posiadają dwa gwinty zewnętrzne
  • Typu B, który posiada jeden gwint zewnętrzny, a drugi wewnętrzny

 

  • Typu C, poduszki, które posiadają dwa gwinty wewnętrzne

 

  • Typu D, taki wibroizolator posiada jeden gwint zewnętrzny, a z drugiej strony jest guma

 

  • Typu E, ten izolator posiada z jednej strony gwint wewnętrzny, a z drugiej strony jest guma

 

  • Paraboliczne poduszki wyróżniają się swoim stożkowym kształtem

 

  • Stopki gumowo – metalowe

 

Gwarancja jakości produktów takich jak poduszki gumowe do zagęszczarki to podstawa!

Korzystając z naszych usług, masz gwarancję jakości, ponieważ stawiamy na materiały z najwyższej półki. Nasza firma POWER Rubber wciąż się rozwija, dlatego z czasem pojawią się nowe, ulepszone poduszki gumowe do zagęszczarki. Technologia cały czas idzie do przodu i produkowane są innowacyjne maszyny. Wspólnie z projektantami stale pracujemy nad nowymi modelami części, które będą nieodzownym elementem nowoczesnych urządzeń, a nasze poduszki gumowe do zagęszczarki będą niezastąpione. Współpracujemy z firmami reklamowymi dotyczącymi partnerów, którzy nas wspierają. Dzięki nim mamy większą możliwość w ruchu dostarczania reklam, tak aby dowiedziało się o nas wiele klientów.

Wibroizolatory pod maszyny

 

Staramy się, aby nasze poduszki gumowe do zagęszczarki, były wykonane z największą starannością. Potrzebujesz poduszki gumowe do zagęszczarki o niestandardowej wielkości i formacie, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią.

 

W naszej ofercie posiadamy jeszcze maty / gumy do zagęszarki.

 

Wyroby gumowe sklep internetowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!