Your Cart
Posadzki Sportowe

Posadzki Sportowe

Posadzki sportowe są wykorzystywane w miejscach takich jak sale gimnastyczne, hale sportowe, kluby fitness, siłownie, szatnie, magazynki sportowe. Nawierzchnie sportowe mogą być drewniane, poliuretanowe, gumowe, lecz my zajmiemy się nowym produktem – posadzkami wykonanymi z mieszanki PVC. Służą one m.in. do unikania poślizgów, a co idzie za tym – Wypadków oraz ponoszenia obrażeń. Wykonywane są z wysokiej jakości mieszanki gumowej PVC. Systemowa podłoga sportowa sprawia że elementy te można układać jak puzzle.

Zastosowania Posadzek

Zastosowań posadzek jest wiele my dziś omówimy te sportowe. Posadzki od lat są stosowane w sporcie i nie tylko, czy to gumowe, czy drewniane, czy betonowe, ale czy wiedzieliście o tych? Jeśli szukasz informacji bądź pomysłu na zastosowanie ich? Czytaj dalej, na pewno coś cię zainteresuje. Mówi się na nie czasami posadzki antypoślizgowe, ponieważ to ich główna cecha. Opowiedzmy o każdym rodzaju posadzki sportowej z osobna.

Wykładziny na sale gimnastyczne

Podłogi sportowe z mieszanki gumowej PVC mogą być stosowane przy dekoracji wnętrza Sali gimnastycznej. Posadzki sportowe wykorzystywane do ozdoby sal gimnastycznych powinny być antypoślizgowe. Nawierzchnie z PVC pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa nauczycieli jak i uczniów. Gama kolorów płyt sportowych PVC umili każde zajęcia z WF-u.

Podłogi do klubów fitness

Wykładziny PVC w klubach fitness to jedna z najważniejszych rzeczy. W klubie fitness występują przeróżne ćwiczenia czasem może się zdarzyć jakiś wypadek a przy tym odnieść obrażenia. Spytacie jak temu zaradzić? Nawierzchnie PVC są wysokiej jakości produktem, dzięki czemu świetnie amortyzują upadek, łatwość w utrzymaniu czystości, posiadają wysoką wytrzymałość oraz są antypoślizgowe, co czyni je bezpiecznym rozwiązaniem dla klubów fitness.

Nawierzchnie sportowe do siłowni

Siłownia to miejsce treningu, lecz może być bardzo niebezpieczne bez odpowiedniej konserwacji. W tym wypadku zajmiemy się omawianiem posadzek. Podłogi te cechują się właściwościami antypoślizgowymi dzięki czemu pomagają siłowniom zachować poszczególne akcesoria na swoim miejscu. W obecności posadzek wykonanych z PVC możecie być państwo spokojni o swój sprzęt oraz zdrowie. Posadzki sportowe do siłowni z mieszanki PVC to raj do treningu.

Podłoga nawierzchnia sportowa sala gimnastyczna

Posadzki na hale sportowe

Każdy ma ulubiony sport, czy to siatkówka, koszykówka, piłka noża lub piłka ręczna. Dla każdego znajdzie się ulubiony sport. Aby zadbać o wasze bezpieczeństwo stworzono posadzkę elementarną z właściwościami antypoślizgowymi. Każdy mecz, każde zawody mogą być bezpieczne i spędzone w miłej atmosferze gdyż posadzki te są dostępne w różnych kolorach oraz wzorach. Mixuj kolory i wzory by uczynić zawody miłymi igrzyskami. Wykładzina ta jest łatwa w montażu oraz nie wymaga czasochłonnego klejenia oraz jest to długotrwała konstrukcja!

Podłogi w szatniach

W każdej szkole, siłowni i klubach fitness są szatnie. Co zrobić aby rozbudzić zmęczone osoby przed ćwiczeniami? Kompletnie nic jeżeli zastosowałeś płytki systemowe PVC w różnych kolorach oraz wzorach. Kto by nie zwrócił uwagi na zwariowaną posadzkę w co najmniej 5 kolorach i 4 wzorach? Oczywiście że wszyscy! Każdy trening może być przyjemny jeszcze przed rozpoczęciem go.

Płytki PVC w magazynkach

Każda szkoła, siłownia, klub fitness ma magazynek z akcesoriami do ćwiczeń. Aby poprawić jakość wizualną zastosuj posadzkę PVC w różnych kolorach i wzorach. Każdy kto będzie wchodził to takiego miejsca na pewno się uśmiechnie.

Gdzie kupić posadzki sportowe?

Sklep fizyczny znajduje się w mieście Pruszków obok miast takich jak Warszawa, Brwinów, Piastów, Błonie, Ożarów mazowiecki.

Pruszków Domaniewska 5a/ k. m.st. Warszawa

Zapraszamy do kontaktu.

Telefon: +48 505 16 03 03

E-mail: POWER@POWERRubber.com

posadzka przemysłowa pvc powerfloor

Posadzki PCV – cena zaskakuje!

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!