Producent uszczelek gumowych

Producent uszczelek gumowych

produkcja uszczelek gumowychPodstawowym elementem występującym w wszelakich urządzeniach oraz maszynach to dedykowane uszczelki. Mają one na celu zachowanie wyższego poziomu szczelności danych urządzeń oraz medium występującego w nim – najczęściej są to oleje, smary, gazy oraz inne ciecze jak i inne substancje.

Produkcja uszczelek gumowych

W naszej ofercie produkujemy uszczelki gumowe na wymiar dostępne z wielu elastomerów, dlatego rozwiązania POWER Rubber można odnaleźć w wielu sektorach. Nasze pierścienie gumowe możemy znaleźć w przemyśle ciężkim, zbrojeniowym, petrochemicznym, ale również w codziennych zastosowaniach. Tutaj mówimy o zastosowaniu w maszynach rolniczych czy pras wysokociśnieniowych. Oferta pozwala na zastosowanie dla wysokich ciśnień, dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu.

Producent uszczelnień technicznych

Posiadając właściwy park maszynowy staliśmy się wiodącym producentem uszczelnień technicznych. Oferujemy produkcje na każdy wymiar oraz produkcję z dowolnej mieszanki gumowej. Nasze wyroby gumowe są dostępne w wariancie olejoodpornym (najczęściej z kauczuku nitrylowego – guma NBR lub z mieszanki fluorowej FKM , bądź FPM – znanych powszechnie pod nazwą Viton®), w wariancie odpornym na działanie światła słonecznego oraz promieni UV – z gumy EPDM, jak również z mieszanki odpornej na wysokie temperatury – nazywamy to: uszczelki silikonowe.

Producent wyrobów gumowych POWER Rubber

Doświadczony zespół oraz najnowsza technologia pozwala nam na zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Oferujemy szeroko pojęte usługi cięcia gumy oraz wycinania dedykowanych kształtów. I tak oto możemy się pochwalić kilkoma naszymi realizacjami.

Uszczelki silikonoweProdukcja uszczelek silikonowych

Jak już wspomnieliśmy, oferujemy szeroki zakres produkcji uszczelek. Produckja uszczelek silikonowych, również znajduje się w naszej ofercie. Uszczelki płaskie, oringi oraz pierścienie uszczelniające o przekroju prostokątnym oraz kwadratowy wykonane z VMQ i MVQ, czyli mieszanki silikonowej są dostępne.

Kontakt do producenta wyrobów gumowch

Zapraszamy do kontaktu! 505 16 03 03

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!