Your Cart
Progi kablowe Wynajem Warszawa

Progi Kablowe. Wynajem najazdów kablowych – Warszawa

Zabezpieczenie przewodów i kabli – oferta sklepu Power Rubber

Głównym celem najazdów jest ukrycie i uporządkowanie kabli oraz przewodów. Nieosłonięte przewody leżące na drodze i ulicy lub w pomieszczeniach zamkniętych mogą doprowadzić do:

  • przypadkowego kontaktu z uszkodzonym przewodem (ryzyko porażenia prądem)

  • zwiększonego ryzyka zaczepienia się o kable i groźnego upadku

  • uszkodzenia kabli i maszyn, do których są podłączone (np. nagłośnienia scenicznego)

Oto kluczowe zalety stosowania najazdów kablowych o różnych przelotach:

Zarządzanie kablami i przewodami

Osłony kabli to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się na placach budowy, w zakładach przemysłowych, magazynach, biurach, domach, podczas imprez masowych oraz w miejscach, gdzie niezbędne jest zabezpieczenie przewodów. Przewody z łatwością umieścisz w progach kablowych. Wewnątrz najazdu znajdują się specjalnie skonstruowane kanały, w które można włożyć kable. Progi kablowe są łatwe w instalacji. Mogą stanowić tymczasowe lub stałe rozwiązanie służące do ochrony przewodów. Nie wymagają mocowania do podłoża. Łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty, można uzyskać dowolną długość. To rozwiązanie zapobiega krzyżowaniu się i poplątaniu kabli oraz uszkodzeniom.

Organizując event obsługa techniczna oprócz barierek do wygradzania terenu, podestów, rusztowania, płotków, potrzebuje również najazdów kablowych aby całość mogła przebiegać bez żadnych zakłóceń.

Zmniejszone ryzyko potknięcia się

Podczas obsługi imprez, warto skorzystać z naszych najazdów kablowych. Ich montaż zapobiega wielu niebezpieczeństwom związanym z potknięciami. Ukrycie dużej liczby przewodów elektrycznych zwiększa bezpieczeństwo przechodzących ludzi. Wiedzą o tym doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, kierownicy prac budowlanych i remontowych, a także organizatorzy różnych imprez masowych. Równie ważne jest to, że najazdy posiadają antypoślizgową konstrukcję, która minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się i upadku.

Ochrona przewodów przed uszkodzeniem

Nacisk fizyczny spowodowany ruchem pojazdów (wózków widłowych, samochodów osobowych) lub pieszym może doprowadzić do uszkodzenia zewnętrznej powłoki przewodów. Niezabezpieczone kable pękają lub ulegają zniszczeniu. Generuje to dodatkowe i niepotrzebne koszty. Przewody zamknięte w stabilnych osłonach wyposażonych w łączniki wytrzymują duże obciążenia i nacisk.

Zwiększone bezpieczeństwo pieszych i pojazdów

Każde wydarzenie lub prace budowlane z użyciem kabli elektrycznych mogą spowodować nieodwracalne szkody, jeżeli nie zostaną one prawidłowo zabezpieczone. Uszkodzenia kabli mogą doprowadzić do zagrożenia pożarowego w miejscu pracy (magazyny, hale produkcyjne), porażenia prądem, przypadkowych potknięć i upadków. Najazdy do ochrony kabli odgrywają istotną rolę w zwiększeniu bezpieczeństwa ludzi i mienia. Uporządkowane przewody są mniej podatne na złamania, pęknięcia i nie stanowią bezpośredniego zagrożenia. Co więcej, specjalne wypustki zapewniają dodatkowo antypoślizgowe właściwości oraz odpowiednią przyczepność.

Trwałe i wytrzymałe

Tworzywo, z którego wykonane są najazdy kablowe jest niezwykle trwałe i wytrzymałe na toczenie pojazdów, a także duże natężenie ruchu pieszych. Odporne na warunki atmosferyczne. Waga najazdów zapobiega przesuwaniu się ich po powierzchni, kiedy są rozłożone. Najazdy z wkładką prowadzącą wewnątrz przewody elektryczne, kable audio, video, przewody do agregatów prądu czy nagrzewnicy nie pęka pod wpływem dużego nacisku fizycznego.

Progi kablowe wynajem

Progi kablowe – Wynajem Warszawa i okolice

Wynajem progów kablowych w Warszawie i okolicach jest możliwy w ofercie POWER Rubber. Szeroka oferta na progi oraz dostępne ilości nawet do 100 metrów od ręki. W ofercie posiadamy oryginalne progi żółte, czarne oraz czarno-żółte. Niektóre modele mają przelot najazdu 33mm, 35mm, 75mm. Dysponujemy własnym transportem. Sprawdź, gdzie możesz nas znaleźć!

Najazdy kablowe Wynajem – Warszawa, Pruszków, Ożarów Mazowiecki

Progi kablowe chronią oraz zabezpieczają kable i przewody w miejscach wzmożonego ruchu pieszych i pojazdów silnikowych. Gotowe do układania w dowolnym miejscu, pozwalają na odbycie się imprez masowych, eventu, wydarzenia, meczu czy nawet koncertu, jednocześnie umożliwiając przejazd samochodom.

Oferujemy wiele modeli dostępnych od ręki. Nasze najazdy kablowe sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych, a także wewnątrz budynków i pomieszczeń. Dostępne są firmowe najazdy kablowe 2 i 3 kanałowe (o różnych przelotach od dwuprzelotowych do pięcio przelotowych). Co ważne, posiadamy w ofercie także osłony chroniące kable i przewody dla obsługi ciężkiego sprzętu, samochodów ciężarowych czy progi na węże strażackie.

Progi kablowe wypożyczalnia

Tutaj znajdziesz: progi kablowe kupno

Wynajem profesjonalnych progów kablowych – kontakt

W celu wypożyczenia osłony na kable zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03, bądź przez formularz kontaktowy zamieszczony poniżej

Gdzie jest POWER Rubber Warszawa?

Power Rubber to wypożyczalnia sprzętu, która mieści się w dogodnej lokalizacji – Zjazd Pruszków z trasy S8 do Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!