Your Cart
progi zwalniajace zolte

Progi zwalniające- Bez pośpiechu

Można wolniej?

Ostatnio coraz częściej biegamy. Chciałoby się powiedzieć, że główną motywacją są sukcesy polskich lekkoatletów i pościg za sławą oraz medalami. Wartościowymi pobudkami byłyby także marzenia o smukłej sylwetce i nieprzeciętnej kondycji. Część z nas trenuje w klubie, część we własnym zakresie. Jednak nie wszyscy trenują bieganie, a niemalże wszyscy biegają. Czy ktoś potrafi wytłumaczyć to przedziwne zjawisko? Sprawa powinna wydać się nieco prostsza, gdy ustalimy, że bieganie nie musi oznaczać uprawiania sportu. Niestety w dzisiejszych czasach, częściej wiąże się ono z pośpiechem, stresem i obowiązkami, aniżeli z pokonywaniem kolejnych kilometrów na własnych nogach. „Biegać” można także samochodem, a wtedy odległości pokonuje się o wiele szybciej, niejednokrotnie narażając siebie i otoczenie na niebezpieczeństwo. Trudno zmienić oczekiwania pracodawców, niełatwo również sprawić, że świat zacznie się nagle rządzić nowymi prawami, które skorygują nasze nawyki. Istnieje jednak możliwość zaangażowania się w „zmienianie świata” i zatrzymanie tego niezdrowego tempa.

Można – Progi Zwalniające

progi zwalniajace

Tutaj kupisz: Progi zwalniające – cena zaskakuje!

Zastosowanie elementów jakimi są progi zwalniające może okazać się jedynym sposobem na zmuszenie pędzących kierowców do jazdy zgodnej z przepisami ruchu drogowego. Przepisy, poza ustalonym odgórnie stylem prowadzenia samochodu, uwzględniają również metody informowania o zagrożeniach oraz określają kary przewidziane za niebezpieczną jazdę. Jak się jednak okazuje, ani znaki drogowe, ani mandaty, nie są w stanie zachęcić wszystkich do regulaminowej jazdy. Pewnie dlatego, że niektórym nie wystarczy zachęta. Nie wystarczy również prośba i straszenie statystykami wypadków. Istnieją kierowcy, których do zachowania bezpieczeństwa na drogach, po prostu trzeba zmusić. Nie ma no to lepszej metody, aniżeli zainstalowanie progów zwalniających. Warto się nad tym zastanowić i zadbać o to, by uchronić nas wszystkich od brawury i bezmyślności, a czasami po prostu od zwykłego pośpiechu i nieuwagi.

próg zwalniający wyspowy

Cechy Progów Zwalniających

Firma POWER RUBBER ma w swoim asortymencie progi zwalniające posiadające wszystkie cechy niezbędne do tego, by służyć spokojowi i bezpieczeństwu. Zostały one wykonane z masy chemoutwardzalnej, dzięki czemu są wytrzymałe na obciążenia i odporne na ścieranie. Żółto-czarna kolorystyka zapewnia odpowiednią widoczność, która jest konieczna ze względu na podniesienie użyteczności progu, jak również na obowiązujące przepisy. Niewątpliwie ogromną zaletą naszych progów zwalniających jest prostota ich montażu. Składają się one z lekkich, przykręcanych do podłoża elementów. Są one zaprojektowane w sposób umożliwiający tworzenie z nich progów zwalniających o dowolnej długości. W naszym sklepie znajdziecie Państwo elementy podłużne oraz półkoliste zakończenia progów. Wszystko to instynktowne i łatwe w wykorzystaniu. Gorąco zachęcamy do pochylenia się nad naszą ofertą. Została ona przygotowana w oparciu o słowa pierwszego rzymskiego cesarza – Oktawiana Augusta, który mówiąc „Spiesz się powoli” twierdził, iż ważne osoby powinny cechować się odpowiedzialnością i nie podejmować decyzji w pośpiechu.

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów