Your Cart
obciazenia-na-sztange

Talerze do Crossfitu w miłosnym wydaniu

Crossfit

obciazenia-na-sztange

W dzisiejszych czasach aspektem równie ważnym jak posiadana wiedza i umiejętności jest przekaz wizualny. Składają się na niego między innymi prezencja i wygląd. Dawniej liczyły się one głównie podczas pracy w mediach. Teraz są często traktowane jako oznaka dbania o zdrowie, systematyczności, umiejętności zarządzania swoim czasem i względnego porządku w sprawach prywatnych. Trend ten znalazł swoje odbicie w diametralnej zmianie stylu życia. Bardzo modna stała się bowiem siłownia i inne formy aktywności fizycznej. Pośród nich należy wyróżnić crossfit, który wpływa nie tylko na aparycję, ale znacząco poprawia też naszą sprawność. Ten trening siłowy ma korzystne odbicie w pracy układów oddechowego i krążenia. Rozwija także szybkość, rozciągliwość, precyzję i ogólne możliwości organizmu. Należy jednak pamiętać, że praca z ciężarami zawsze naraża nas na pewne niebezpieczeństwo. I o ile kwestia doboru obciążeń to wyzwanie dla naszej odpowiedzialności, o tyle zabezpieczenie stanowiska i wyposażenie go w odpowiedni sprzęt jest zadaniem, które należy wykonać odpowiednio wcześniej.

Podłoga gumowa siłownia

Dlaczego Talerze do CrossFitu POWER RUBBER?

Firma POWER RUBBER pragnie Państwu przedstawić talerze do crossfitu, idealnie pasujące do poprawy bezpieczeństwa na siłowni. Ponadto usprawnienie procesu odkładania tych elementów zwiększy wydajność treningu i zachęci więcej osób do zainteresowania się crossfitem. Oferowane przez nas obciążenia są wykonane z gumy, dzięki czemu skutecznie pochłaniają hałas oraz drgania. To jednak nie koniec długiej listy wspaniałości, jakie płyną z użytku omawianych talerzy do crossfitu. Ich budowa i kształt sprawiają, że są one bardzo proste w utrzymaniu. To właśnie jedna z głównych cech, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowników. Istotne jest jednak nie tylko nasze zdrowie, ale również zdrowie sprzętu, którym chcielibyśmy cieszyć się jak najdłużej. Na szczęście talerze POWER RUBBER są odporne na zrzucanie z wysokości. Liczy się także wygoda, o której w tym przypadku można mówić bez ogródek. Wzmocnione pierścienie ułatwiają wkładanie i zsuwanie gryfu, a wszystkie talerze mają jednakową średnicę, bez względu na ich wagę. Dodajmy jeszcze, że zadbaliśmy również o wrażenia estetyczne klientów. Nasze talerze pozbawione są charakterystycznego zapachu gumy, który nie każdemu musi odpowiadać.

Talerz treningowy 5kg i 15kg

Obciążenia treningowe – pełna oferta

Love story

Dzisiejszy tekst zaczęliśmy od przytoczenia pewnej mody, więc pójdźmy za ciosem i wspomnijmy o jeszcze jednej. Chodzi nam o coraz późniejsze wiązanie się w pary wynikające z potrzeby dłuższego korzystania z „wolności”. Zaznaczmy stanowczo, że takie podejście jest całkowicie obce talerzom do crossfitu firmy POWER RUBBER. One już dawno powiedziały „TAK”, a ich wybrankami zostały maty na siłownie, bez których ich życie nie miało sensu. Zapewne wszyscy są ciekawi, gdzie poznało się to szanowne towarzystwo. Odpowiedź jest bardzo prosta – w naszym magazynie. Od tego momentu stanowią niemalże nierozerwalną całość. Przy okazji przypomnijmy, że nasze maty podobnie z resztą jak talerze, ograniczają drgania i hałas. Są antypoślizgowe i antygrzybiczne, nie ścierają się i łatwo je zainstalować. Uważamy jednak, że ich najważniejszą cechą, za którą tak bardzo cenią je talerze do crossfitu, jest sprężystość zapewniająca odpowiednią amortyzację. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty!

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!