Talerze do Crossfitu w miłosnym wydaniu. Trwałe talerze (bumpery) do treningu siłowego

Crossfit

W dzisiejszych czasach aspektem równie ważnym jak posiadana wiedza i umiejętności jest przekaz wizualny. Składają się na niego między innymi prezencja i wygląd. Dawniej liczyły się one głównie podczas pracy w mediach. Teraz są często traktowane jako oznaka dbania o zdrowie, systematyczności, umiejętności zarządzania swoim czasem i względnego porządku w sprawach prywatnych. Trend ten znalazł swoje odbicie w diametralnej zmianie stylu życia. Bardzo modna stała się bowiem siłownia i inne formy aktywności fizycznej. Pośród nich należy wyróżnić crossfit, który wpływa nie tylko na aparycję, ale znacząco poprawia też naszą sprawność. Ten rodzaj treningu można wykonywać indywidualnie, a także w grupie. Podnoszenie ciężarów ma korzystne odbicie w pracy układów oddechowego i krążenia, pomaga wyćwiczyć mięśnie i zbliżyć nas do upragnionego celu. Rozwija także szybkość, rozciągliwość, precyzję i ogólne możliwości organizmu. Należy jednak pamiętać, że praca z wolnymi ciężarami zawsze naraża nas na pewne niebezpieczeństwo. I o ile kwestia doboru obciążeń to wyzwanie dla naszej odpowiedzialności, o tyle zabezpieczenie stanowiska w klubie fitness i wyposażenie go w odpowiedni sprzęt jest zadaniem, które należy wykonać odpowiednio wcześniej.

Talerze do Crossfitu – produkt, który wraz z opisem znajdziesz w naszym sklepie

Dlaczego Talerze do CrossFitu POWER RUBBER?

Producent POWER RUBBER pragnie Państwu przedstawić talerze do crossfitu, idealnie pasujące do poprawy bezpieczeństwa na siłowni. Ponadto usprawnienie procesu odkładania tych elementów zwiększy wydajność ćwiczeń i zachęci więcej osób do zainteresowania się tym rodzajem treningu.

Oferowane przez nas obciążenia są wykonane z gumy, dzięki czemu skutecznie pochłaniają hałas oraz drgania. To jednak nie koniec długiej listy wspaniałości, jakie płyną z użytku omawianych talerzy do crossfitu. Ich budowa i kształt sprawiają, że są one bardzo proste w utrzymaniu. To właśnie jedna z głównych cech, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowników. Istotne jest jednak nie tylko nasze zdrowie, ale również zdrowie sprzętu, którym chcielibyśmy cieszyć się jak najdłużej. Na szczęście bumpery marki POWER RUBBER są odporne na zrzucanie z wysokości. Liczy się także wygoda, o której w tym przypadku można mówić bez ogródek. Ich konstrukcja posiada wzmocnione pierścienie ułatwiające wkładanie i zsuwanie gryfu, a wszystkie gumowe talerze mają jednakową średnicę otworu, bez względu na ich wagę (np. 5 kg, 10kg, 15 kg, 20 kg). Dodajmy jeszcze, że zadbaliśmy również o wrażenia estetyczne klientów. Nasze talerze pozbawione są charakterystycznego zapachu gumy, który nie każdemu musi odpowiadać.

Na rynku dostępne są talerze olimpijskie (gryfy o standardzie olimpijskim) wykonane z wysokiej jakości stali lub litego tworzywa sztucznego. Są one stosowane zarówno w obiektach komercyjnych, jak i domowej siłowni. Do bezpiecznego i efektywnego treningu siłowego potrzebujesz sztangi, trwałych talerzy(np. 5kg) z odpowiednią wewnętrzną średnicą, zacisków. Przed zakupem sztangi, warto sprawdzić czy umieszczone są na niej podwójne znaczniki. To popularna opcja, która ułatwia szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas ćwiczeń. Pomaga to również w pracy nad techniką.

Bumpery Talerze do treningu siłowego

Obciążenia treningowe – pełna oferta

Love story

Dzisiejszy tekst zaczęliśmy od przytoczenia pewnej mody, więc pójdźmy za ciosem i wspomnijmy o jeszcze jednej. Chodzi nam o coraz późniejsze wiązanie się w pary wynikające z potrzeby dłuższego korzystania z „wolności”. Zaznaczmy stanowczo, że takie podejście jest całkowicie obce talerzom do crossfitu firmy POWER RUBBER. One już dawno powiedziały „TAK”, a ich wybrankami zostały maty na siłownie, bez których ich życie nie miało sensu. Zapewne wszyscy są ciekawi, gdzie poznało się to szanowne towarzystwo. Odpowiedź jest bardzo prosta – w naszym magazynie. Od tego momentu stanowią niemalże nierozerwalną całość. Przy okazji przypomnijmy, że nasze maty podobnie z resztą jak talerze, ograniczają drgania i hałas, a także zabezpieczają przed uszkodzeniem podłogi. Są antypoślizgowe i antygrzybiczne, nie ścierają się i łatwo je zainstalować. Uważamy jednak, że ich najważniejszą cechą, za którą tak bardzo cenią je talerze do crossfitu, jest sprężystość zapewniająca odpowiednią amortyzację. Oferowane przez nas produkty cechuje niezwykła trwałość. Duży wybór obciążenia pozwala dostosować wielkość ciężaru do aktualnego poziomu wytrenowania. W zależności od preferencji, jeden obciążnik, zamiast hantli może być wykorzystywany np. do serii wstępnych (rozgrzewających).

Informacje dodatkowe znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty!

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!