Taśmy antypoślizgowe do dywanów

Taśma antypoślizgowa do dywanów

Produkt, który zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie mieszkań, to taśma antypoślizgowa do dywanów. Doskonale sprawdza się w przypadku produktów, które mają problem z odpowiednią przyczepnością.

Stosowanie taśm

Są to samoprzylepne taśmy, które można mocować w dowolnym miejscu. Zaleca się jednak, aby przyklejać je na rogach dywanu. Będzie on stabilniejszy.

tasmy antyposlizgowe zolto czarne

Tutaj kupisz taśmy antypoślizgowe 

taśma antypoślizgowa żółto-czarna

Zalety

Zaletą, którą posiadają taśmy antypoślizgowe do dywanów jest brak ich widoczności. Dzięki mocowaniu od wewnętrznej powierzchni dywanu staje się on przytwierdzony do podłoża. Klej jest trwały, dlatego mocowanie z pewnością posłuży nam na długi czas. Jest to świetne rozwiązanie dla podłóg, które mają śliską powierzchnię. Często dywany znajdujące się w łazienkach, korytarzach, czyli miejscach, w których stosujemy śliską nawierzchnię. Solidne przymocowanie dywanu do podłoża to również skuteczna dbałość o kwestie bezpieczeństwa. Ryzyko poślizgu znacznie się zmniejsza. Dostępne są również taśmy antypoślizgowe na schody.

To zastosowanie cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to bardzo pomocne w codziennym użytkowaniu dywanów.

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!