Oringi do ekspresów

Uszczelka typu oring do ekspresu do kawy

Jednym z najważniejszych elementów uszczelniających zawory pary i wody w ekspresie do kawy są oringi. W nasze ofercie posiadamy na sprzedaż oringi do ekspresów, które są elastyczne, nietoksyczne, odporne na wysokie temperatury, a także bezpieczne w użyciu. Bardzo ważną kwestią jest, aby pierścienie uszczelniające typu O-ring były wykonane z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością i wodą pitną.

Oring uszczelka powinna być wymieniona każdorazowo, kiedy zauważymy nieszczelność i wycieki na górze portafiltra. Mogą one doprowadzić do uszkodzenia sprzętu AGD oraz wprowadzania nieprzyjemnego smaku do kawy.

Warto wspomnieć, że oringi do ekspresów to skuteczna ochrona przed przedostaniem się do naparu głęboko osadzonych zabrudzeń.

O-ringi do ekspresów – poznaj wysoką jakość naszych uszczelek z silikonu

Silikonowe pierścienie uszczelniające do ekspresów charakteryzują się doskonałą odpornością na temperaturę. Skorzystaj z oringów z silikonu w Power Rubber, które dodatkowo:

  • nie pochłaniają smaków ani zapachów
  • nie są szkodliwe dla zdrowia (odpowiednie do kontaktu żywnością i wodą pitną)
  • nie twardnieją z upływem czasu pod wpływem temperatury
  • dłużej pozostają miękkie i szczelne w porównaniu z oringami z innych materiałów
  • są odporne na ściskanie
  • występują w szerokiej gamie jasnych kolorów
  • łatwo wyczyścić lub wymienić (taki oring nie kruszy się i nie pęka)

Właściwe oringi do ekspresów kupisz tutaj.

Istnieje kilka potencjalnych przyczyn awarii ekspresu. Do jednej z nich należy przede wszystkim brak konserwacji. Jeżeli znalazłeś swój zaparzacz do kawy, który spełnia wszystkie Twoje wymagania pamiętaj, aby go regularnie czyścić zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu unikniesz gromadzenia się kamienia, zanieczyszczeń lub innych szkodliwych bakterii.

Jeżeli Twoim jedynym problemem jest wyciek w urządzeniu, może okazać się, że należy np. wymienić uszczelkę wargową tłoka dolnego bloku zaparzającego na nową w celu uzyskania hermetycznej szczelności.

Oringi do ekspresów do kawy

Oring do ekspresu do kawy dostępny w naszym sklepie Power Rubber

Istnieje wiele rodzajów, modeli i marek ekspresów do zaparzania kawy (np. ekspres Saeco). Bez względu na wybór, warto pamiętać, że regularne czyszczenie i konserwacja ekspresu przynosi wiele korzyści. W trakcie użytkowania niektóre części mogą potrzebować wymiany. Do części zamiennych AGD należą również oringi. Nie zwlekaj z ich wymianą! Im dłużej uszczelka się starzeje, tym trudniej ją usunąć. O-ring możesz wymienić samodzielnie.

Nasze produkty można stosować jako zamienniki oryginalnych uszczelnień. Są kompatybilne m.in. z ekspresem do kawy Saeco Philips, Electrolux, Bosch, Siemens, Melitta, do zabudowy AEG, Delonghi, Jura, Krups i in.

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat naszych oringów do zaparzacza, zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!