Your Cart
Wykladzina-do-Silowni

Wykładzina do Siłowni

Wykladzina-do-Silowni

Tutaj kupisz: wykładziny do siłowni

Wykładzina do siłowni

Gumowa wykładzina do siłowni pozwala absorbować uderzenia ciężarów na siłowni. Pozwala zwiększyć przyczepność podczas wykonywanych ćwiczeń oraz nadaje właściwej charakterystyki obiektu. Świadczy to o profesjonalnym podejściu Właściciela. Dostrzegamy nowoczesną siłownię, która cechuje się troską oraz wszelkimi staraniami o zwiększenie komfortu dla Klienta.

Jak wybrać wykładzinę do siłowni

Ci Właściciele obiektów sportowych, zastanawiają się jaka jest odpowiednia wykładzina do siłowni. Jak wiemy, ten wybór nie należy do najłatwiejszych. Nie ułatwiamy rozwiązania oferując  szeroki zakres asortymentu, ale pomagamy naszym Klientom doświadczeniem, co za tym idzie: Specjalistyczną wiedzą.
W naszej ofercie posiadamy wykładziny w grubości od 6mm! Możemy zaoferować grubość do 10mm, co 1mm. Dzięki temu wykreowaliśmy standardy, tym samym ułatwiając wybór naszym Klientom. Tak oto doradzamy:
Wykładzina pod sprzęt do fitness-u o grubości 6mm: Idealna pod bieżnie, steppery oraz inne maszyny. Doskonała w miejscach wykonywania ćwiczeń grupowych, ale nie wystarczająca do CrossFitu.

Wykładzina na siłownie o grubości 8mm: Złoty środek, między ceną a zastosowaniem. Pozwala zabezpieczyć posadzkę w czasie ćwiczeń grupowych oraz ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Wykładzina o grubości 10mm: Doskonałe rozwiązanie dla strefy z wolnymi ciężarami. Pozwala ochronić posadzkę przed spadającymi hantlami. Zwiększa przyczepność. Podnosi stabilizację.

wykładzina gumowa antypoślizgowa nawierzchnia do siłowni

wykładzina gumowa typu puzzle na siłowni

Warianty kolorystyczne

Każdą z powyższych wykładzin oferujemy  w ciekawych wariantach kolorystycznych. Standardowo, jest to kolor czarny.  Istnieje możliwość produkcji kolorowej wykładziny: czarnej z drobinkami. Kolory do wyboru to: czerwony, fioletowy, niebieski, pomarańczowy, zielony oraz żółty. Wykonujemy też zamówienia specjalne z wybranym kolorem przez Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!