Wykładzina do siłowni

Wykładzina do Siłowni. Gumowa podłoga pod wolne ciężary.

Wykładzina do siłowni lub klubu fitness

Gumowa wykładzina do siłowni pozwala absorbować uderzenia ciężarów na siłowni. Pozwala zwiększyć przyczepność podczas wykonywanych ćwiczeń oraz nadaje właściwej charakterystyki obiektu. Świadczy to o profesjonalnym podejściu Właściciela. Dostrzegamy nowoczesną siłownię, która cechuje się troską oraz wszelkimi staraniami o zwiększenie komfortu dla Klienta.

Tutaj kupisz: wykładziny do siłowni

Polecamy gumowe podłogi do siłowni Power Rubber, które są bardzo popularne zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i domowych. W naszym sklepie oferujemy Państwu wykładziny do siłowni z wysokiej jakości materiałów. Oto ich właściwości:

Trwałość i wytrzymałość

Specjalna mieszanka kauczuku zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość na zużycie. Dzięki tym właściwościom powierzchnia jest odporna na ścieranie i rozerwanie oraz idealnie nadaje się do obszarów o dużym natężeniu ruchu.

Amortyzacja

Unikalne parametry podłogi zapewniają wygodną powierzchnię do treningu. Jest to inwestycja, która chroni użytkowników przed urazami spowodowanymi przez twarde nawierzchnie. Chroni stawy, pomaga zapobiegać kontuzjom.

Antypoślizgowa nawierzchnia

Nasze podłogi sportowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni poziom przyczepności podczas wykonywanych ćwiczeń na siłowni lub sali fitness. Ten rodzaj podłoża pomaga zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Właściwości antypoślizgowe chronią użytkowników przed niebezpiecznym upadkiem.

Podłoga do siłowni to produkt, który powinien być jednym z najważniejszych elementów Twojej siłowni! Pozytywne recenzje klientów odzwierciedlają naszą dbałość o szczegóły, jeżeli chodzi o jakoś i trwałość produktu.

Gumowa podłoga do siłowni

Zakup wykładziny na siłownię – dlaczego warto?

Ochrona podłogi

Płyty układane są obok siebie, tworząc jednolitą powierzchnię. To rozwiązanie spełnia wysokie wymaga Klientów, którzy chcą zabezpieczyć nawierzchnię (beton, panele, deski) przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ciężki sprzęt na siłowni. Wyposażenie obiektu sportowego w specjalnie wykładziny zmniejsza koszty napraw oraz przedłuża żywotność oryginalnej nawierzchni.

Redukcja hałasu i wibracji

Jak uniknąć hałasu ciężarów uderzanych o twardą powierzchnię? Znamy sposób! Aby zadbać o komfort swoich klientów oraz firm, które bezpośrednio sąsiadują z siłownią, sprawdź nasze maty! Doskonale sprawdzają się w obszarach zarówno o małej, jak dużej powierzchni, które wymagają odpowiedniej izolacji akustycznej.

Łatwy montaż i konserwacja

Podłoga do siłowni typu puzzle jest łatwa w montaż i demontażu. Nie wymaga stosowania klejów. W przypadku uszkodzenia wystarczy wymienić tylko jeden element, a nie całą podłogę. Płytę można ułożyć na wszystkich rodzajach nawierzchni (panelach, betonie). Wykładzina może być również wykorzystana do zastosowań tymczasowych. Można ją zdemontować, przechować i ponownie użyć w innym miejscu.

Łatwa w utrzymaniu czystości i konserwacji. Odporna na wodę i pot, dzięki czemu nie powoduje gromadzenia się wilgoci, a w następstwie rozwoju bakterii i pleśni. Może być używana również na zewnątrz.

Warianty kolorystyczne

Każdą z powyższych wykładzin oferujemy w ciekawych wariantach kolorystycznych. Standardowo, jest to kolor czarny. Istnieje możliwość produkcji kolorowej wykładziny: czarnej z drobinkami. Kolory do wyboru to: czerwony, fioletowy, niebieski, pomarańczowy, zielony oraz żółty.

Na zmówienie możemy wykonać wykładzinę w wybranym przez Klienta kolorze (skontaktuj się z nami, aby zapytać o dodatkowe usługi, które świadczymy).

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty dostępne w różnych grubościach, dzięki czemu można wybrać idealną matę do konkretnego zastosowania.

Maty podłogowe na siłownie

Jak wybrać wykładzinę do siłowni – Power Rubber radzi

Ci Właściciele obiektów sportowych, zastanawiają się jaka jest odpowiednia wykładzina do siłowni. Jak wiemy, ten wybór nie należy do najłatwiejszych. Nie ułatwiamy rozwiązania oferując szeroki zakres asortymentu, ale pomagamy naszym Klientom doświadczeniem, co za tym idzie: Specjalistyczną wiedzą.

W naszej ofercie posiadamy wykładziny w grubości od 6 mm! Możemy zaoferować grubość do 10 mm, co 1 mm. Dzięki temu wykreowaliśmy standardy, tym samym ułatwiając wybór naszym Klientom. Tak oto doradzamy:

Wykładzina pod sprzęt do fitness-u o mniejszej grubości 6 mm: Idealna pod bieżnie, steppery oraz inne maszyny. Doskonała w miejscach wykonywania ćwiczeń grupowych, ale nie wystarczająca do CrossFitu.

Wykładzina na siłownie o grubości 8 mm: Złoty środek, między ceną a zastosowaniem. Pozwala zabezpieczyć posadzkę w czasie ćwiczeń grupowych oraz ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Wykładzina o grubości 10 mm: Doskonale nadaje się do strefy z wolnymi ciężarami. Pozwala ochronić posadzkę przed spadającymi hantlami. Zwiększa przyczepność. Podnosi stabilizację.

W przypadku obszarów o dużej powierzchni do pokrycia można skorzystać z wykładziny w rolkach.

Gumowa podłoga typu puzzle – Warszawa, Białystok, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków, Nowy Sącz, cała Polska

Sprawdź naszą ofertę mat na podłogę do siłowni. Do wyboru mamy różne kolory i grubości, dzięki czemu możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego obiektu sportowego.

Oferowane przez nas produkty charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia i rozdarcie oraz bardzo dobre parametry tłumienia drgań i dźwięków. Co więcej, specjalna, porowata powłoka o właściwościach antypoślizgowych zapewnia komfortowe warunki i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Przykładowe zastosowania:

  • centra fitness
  • siłownie komercyjne i domowe
  • sale gimnastyczne
  • kluby do treningów CrossFit
  • sale do sztuk walki i boksu
  • obiekty sportowe o dużym natężeniu ruchu
  • garaże, budynki gospodarcze
  • ośrodki rekreacyjne

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące różnego rodzaju oferowanych przez nas produktów, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści od wykładzin do siłowni udzielą wszystkich niezbędnych informacji oraz doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania do konkretnego projektu.

Zamówienia przyjmujemy 7 dni w tygodniu. Terminowa dostawa na terenie całej Polski!

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!