Your Cart
Wyposażenie Siłowni- Maty na podłogę

Wyposażenie siłowni- Maty na podłogę

Wyposażenie Siłowni- Maty na podłogę

Tu znajdziesz podłogi do siłowni – puzzle, w rolce i wiele innych

W życiu większości ludzi przychodzi moment, w którym mają ochotę porzucić dotychczasową pracę na etacie. Nieelastyczne godziny obowiązków i poczucie, że przez wiele lat robi się dokładnie to samo, to jedne z wielu przyczyn, dla których niektórzy zaczynają marzyć o odmienieniu dotychczasowego trybu życia. Gdy do tego rachunku dodamy jeszcze niesatysfakcjonujące zarobki, słabą wizję społecznego awansu i ciągłe rozliczanie się przed przełożonymi, stanie się jasne, dlaczego tak wiele osób chciałoby spróbować rozkręcić własny biznes. Co innego jednak oznacza planowanie prywatnego interesu, a co innego urzeczywistnienie tych planów. Konieczna jest tu bowiem dość zaawansowana wiedza marketingowa i znajomość branży, w której chcemy działać.

Kwestię prowadzenia firmy i związaną z tym papierologię pozostawimy specjalistom, skupiając się na obszarze hipotetycznej działalności. Firma POWER RUBBER nie ma nic przeciwko, aby uczynić sobie pracę z hobby. Wielu ludzi regularnie uczęszcza na siłownię. Zapewne część ćwiczących tam osób ma swoje zastrzeżenia dotyczące wyposażenia, wystroju i atmosfery panującej w określonym klubie. W takich momentach w głowie niejednego z nas pojawia się myśl „zrobiłbym to lepiej”. W takim razie dlaczego nie spróbować? Liczne pomysły na kreowanie stylu życia, smykałka do biznesu i olbrzymia pasja do pracy nad swoim ciałem to składowe równania, którego rozwiązanie jest bardzo proste – założenie własnej siłowni. Decyzję o tym, czy będzie to franczyza, czy działanie pod własnym szyldem, zostawiamy przyszłym zarządcom, skupiając się na tym, w czym czujemy się całkowicie kompetentni.

Podłoga w siłowni

Mówimy oczywiście o podstawowym wyposażeniu naszego klubu. Zaczniemy klasycznie od podłogi, którą należałoby zabezpieczyć przed spadającymi na nią w przyszłości ciężarami. W związku z rosnącą popularnością crossfitu, poza salą z klasycznymi maszynami do ćwiczeń warto przygotować również salę przeznaczoną stricte pod ten program treningowy. Różne rodzaje aktywności podejmowanych w rodzącej się siłowni wymuszają inwestycję w rozmaite rodzaje wykładzin. W ofercie POWER RUBBER znajdą Państwo maty o wdzięcznej nazwie DZIK. Cechują się one wyjątkową wytrzymałością i są przeznaczone do najcięższych ćwiczeń, takich jak martwy ciąg. Zajęcia z nieco mniejszymi ciężarami lub w ogóle niewymagające obecności ciężarów, takie jak crossfit czy fitness realizować można na matach w kształcie puzzli (GUZIEC). Zestaw naszych wykładzin zgrabnie uzupełni Mata w Rolce (ORZEŁ), którą możemy wykorzystać nawet przy najbardziej skomplikowanych kształtach obiektów sportowych.

Gdy nowa siłownia zyska podłogę, przyjdzie czas, by wyposażyć ją w sprzęt do ćwiczeń. Ten etap również możecie Państwo rozpocząć w naszym sklepie, gdzie znajdziecie specjalne talerze do crossfitu. Warto przyjrzeć się naszej ofercie, by poczuć, że założenie własnej siłowni jest bliżej, niż może się wydawać. Mamy również nadzieję, że podczas wizyty w sklepie POWER RUBBER zyskają Państwo jeszcze wiele innych, równie niesamowitych inspiracji. Wyposażenie Siłowni- Maty na podłogę stanowią jej kluczową rolę.

maty gumowe podłogowe do treningu

Podłoga do klubu Fitness

Kluby fitness coraz częściej wolą zabezpieczyć podłogę. Zapytamy:

Dlaczego tak się dzieje?

Właściciele Klubów pragną zredukować ryzyko uszkodzenia posadzki, a później związanych z naprawą wysokich kosztów. Wtedy też na pomoc przychodzą podłogi gumowe od POWER Rubber.

Wysoka jakość naszych mat gumowych na siłownie pozwala na długoterminowe użytkowanie. Jednorazowa inwestycja pozwala na długoletnie wykonywanie treningów, dlatego warto wybrać Jakość, zwłaszcza dla podłóg gumowych na profesjonalne siłownie oraz sale fitness.

profesjonalna wykładzina gumowa pod urzadzenia siłownia

Kontakt w sprawie Podłogi do siłowni

W celu uzgodnienia szczegółów, wybrania podłóg jako sprzęt do siłowni, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (power@powerrubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy:

Wyroby gumowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów