Maty na podłogę

Wyposażenie siłowni – Maty pod sprzęt na podłogę

Podłoga na siłownie – niezbędne wyposażenie

Gumowe maty na siłownie oferują wiele korzyści. Powszechnie postrzegane są jako podstawowe wyposażenie siłowni oraz klubów fitness. Maty amortyzujące pod sprzęt zapewniają bezpieczną warstwę ochronną między maszynami do ćwiczeń a podłożem. Zapobiegają uszkodzeniom podłogi (pęknięcia, zarysowania) i sprzętu.

Maty gumowe na podłogę typu puzzle – sprawdź ofertę Power Rubber

Poznaj bliżej zalety i właściwości naszych mat do siłowni, oto one:

Wysoka wytrzymałość i trwałość

Siłownia to miejsce, w którym odbywają się intensywne treningi z wolnymi ciężarami lub z użyciem sprzętu sportowego. Zamów i zainstaluj trwałą podłogę, dzięki której unikniesz kosztownych napraw i konserwacji oryginalnej nawierzchni. Maty pod sprzęt są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, odkształcenia. Doskonale znoszą trudne warunki treningowe, są sprężyste i charakteryzuje je wysoka odporność na wgniecenia. Mogą być wykorzystywane do treningu siłowego, crossfit, podnoszenia ciężarów, jogi czy pilatesu.

Antypoślizgowa powierzchnia

Jeżeli szukasz trwałej, antypoślizgowej nawierzchni do komercyjnej lub domowej siłowni, warto rozważyć wykonane z wysokiej jakości gumowe maty Power Rubber. Pozwalają one na swobodne poruszanie się, zapobiegają przypadkowym poślizgnięciom się i upadkom.

Amortyzacja

Podczas wykonywania ćwiczeń ogromne znaczenie ma amortyzacja, która zapewnia stabilność podczas treningu, chroni przed kontuzjami oraz zwiększa komfort. Maty do ćwiczeń to niezbędne akcesorium w każdej siłowni, które znane jest ze swoich właściwości przeciwzmęczeniowych.  Pomaga zmniejszyć nacisk stóp na podłoże, zabezpiecza i chroni stawy, co jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo podczas treningu.

Redukcja hałasu

Nasze maty zapewniają nie tylko bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, ale również dzięki właściwościom gumy wygłuszają i redukują nieprzyjemny hałas. Wybierz dowolną podłogę z kauczuku z naszej oferty, aby ćwiczyć w komfortowych warunkach.

Tu znajdziesz podłogi do siłowni – puzzle, w rolce i wiele innych

Maty na podłogę typu puzzle

Maty pod sprzęt do ćwiczeń – nawierzchnie ochronne w siłowni, klubie fitness i crossfit

Siłownie, kluby fitness i CrossFit coraz częściej wolą zabezpieczyć podłogę. Zapytamy:

Dlaczego tak się dzieje?

Właściciele Klubów pragną zredukować ryzyko uszkodzenia posadzki, a później związanych z naprawą wysokich kosztów. Wtedy też na pomoc przychodzą podłogi oferowane przez Power Rubber. Oto korzyści:

Ochrona podłogi

Kup matę sportową w naszym sklepie i przekonaj się, jak w łatwy sposób można zredukować wibracje i ograniczyć uszkodzenia podłogi. Instalując wykładzinę z gumy w pomieszczeniu masz pewność, że infrastruktura budynku jest zabezpieczona przed pęknięciami, natomiast przyrządy i maszyny do ćwiczeń dłużej zachowają swoją żywotność. Co więcej, charakteryzuje je mobilność – w łatwy sposób można je zdemontować i zainstalować w innym miejscu.

Łatwe w utrzymaniu

Warto zastosowań ten rodzaj podłogi w domu, a także w obiektach komercyjnych. Łatwe dopasowanie elementów podłogi nie pozostawia szczelin pomiędzy panelami gumowymi, które mogłyby gromadzić brud i zanieczyszczenia. Tworzywo, z którego wykonane są maty na podłogę jest łatwe w czyszczeniu, a także wodoodporne. Nie rozwinie się na nich pleśń.

Wysoka jakość naszych mat gumowych na siłownie pozwala na długoterminowe użytkowanie. Jednorazowa inwestycja pozwala na długoletnie wykonywanie treningów, dlatego warto wybrać Jakość, zwłaszcza dla podłóg na profesjonalne siłownie i sale fitness.

Gumowe maty na podłogę

Maty na podłogę jako niezbędne akcesorium – dostępne w naszej ofercie

Różne rodzaje aktywności podejmowanych w nowopowstałej siłowni wymuszają inwestycję w rozmaite rodzaje wykładzin. W naszym sklepie znajdą Państwo maty DZIK, które cechuje wyjątkowa wytrzymałość. Przeznaczone są do najcięższych ćwiczeń, takich jak martwy ciąg.

Zajęcia z nieco mniejszymi ciężarami lub w ogóle niewymagające obecności ciężarów realizować można na matach w kształcie puzzli (GUZIEC). Zestaw naszych wykładzin zgranie uzupełni mata w rolce (ORZEŁ), którą możemy wykorzystać przy nawet najbardziej skomplikowanych kształtach obiektów sportowych.

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów gumowych. Nasze podłogi gumowe na siłownie mają wysoką elastyczność i wytrzymałość. Oferujemy wykładziny typu puzzle i w rolce o różnej grubości. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat gumowych podłóg, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką dostawę.

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!