Your Cart
najazdy kablowe

Progi kablowe, a ochrona przewodów

Zastosowanie Progów Kablowych

Interesuje Was zastosowane progów kablowych? Dzisiejszy artykuł warto zacząć od niebanalnego pytania. Co łączy strażaków, organizatorów koncertów oraz osoby odpowiedzialne za techniczne przygotowanie planu filmowego? Zapewne każdy czytelnik, doszuka się innych cech wspólnych, w zależności od poziomu własnej wyobraźni. Jednak tym, co bez wątpienia łączy wymienione powyżej zajęcia jest nieustanna praca z kablami i odpowiedzialność za nie. Odpowiedzialność nie tylko za ich trwałość i funkcjonalność, ale przede wszystkim za bezpieczeństwo osób znajdujących się w ich pobliżu. Nie moglibyśmy zorganizować koncertu, czy nakręcić filmu bez wykorzystania całej masy przewodów, które niejednokrotnie muszą być umieszczone w mało komfortowych miejscach. W przypadku użycia węży strażackich zazwyczaj nie ma żadnej mowy na temat wyboru miejsca, gdzie ów wąż zostanie poprowadzony. Taki stan rzeczy powoduje, że teren na którym działamy, może stwarzać ogromne utrudnienia komunikacyjne. W poprzednim zdaniu specjalnie użyto słów „może stwarzać”, gdyż istnieje sprawdzony sposób, by tego typu problemy rozwiązać bardzo łatwo. Mowa oczywiście, o zastosowaniu progów kablowych, które posiadają o wiele więcej zalet, niż z pozoru może się wydawać.

Osłony na Węże Strażackie

Pozostając w temacie problemów z komunikacją, powinniśmy pamiętać, że zastosowanie węża strażackiego często wymaga od nas przeprowadzenia go przez drogę. W takiej sytuacji, użycie jednokanałowego progu kablowego firmy POWER RUBBER umożliwia swobodny przejazd samochodów, pomimo iż wydawało nam się, że na skutek naszych działań całkowicie zablokowaliśmy ruch. Interesujące wydaje się być również rozstrzygnięcie konfrontacji pomiędzy naszym wężem lub przewodem, a czyimś butem lub kołem rowerowym. Chyba każdy chciałby się przekonać, co by się stało, gdyby jednak zdobyć się na odwagę i przejechać rowerem po niezakrytym wężu. Może jednak lepiej byłoby dowiedzieć się o tym z opowiadań, a nie na podstawie doświadczeń własnego sprzętu. Należy również pamiętać o osobach, które przez swoją nieuwagę mogą nie zauważyć naszych kabli i nabawić się nieprzyjemnego urazu stopy lub stawu skokowego. W przypadku przewodów elektrycznych kluczowe jest również zabezpieczenie ich przed następstwami niesprzyjających warunków atmosferycznych. Przytoczyliśmy Zastosowanie Progów Kablowych, właściwie ich część. Zapraszamy do dalszej lektury!

Cechy Osłon na Kable

Progi kablowe POWER RUBBER rozwiązują wszystkie poruszone w poprzednich akapitach kwestie w sposób prosty i nie pozostawiający żadnych wątpliwości. Dla wszystkich, którzy jednak mają wątpliwości dotyczące naszych progów kablowych z przyjemnością przedstawiamy ich pozostałe atrybuty:

  • Trwałość, zapewniona przez wykonanie z materiału na bazie PCV,
  • Prosty montaż (łączenie elementów za pomocą „jaskółczego ogona” i możliwość trwałego przytwierdzenia do podłoża),
  • Wygodne umieszczanie kabli wewnątrz,
  • Antypoślizgowa powierzchnia,
  • Widoczność (nasze progi kablowe mają żółto-czarny kolor i są dodatkowo wyposażone w elementy odblaskowe),
  • Wszechstronność zastosowania (mogą być używane do rozmaitych rodzajów przewodów).

W ofercie POWER RUBBER mogą Państwo znaleźć różne wersje progów kablowych. Poza progami jednokanałowymi, idealnie sprawdzającymi się jako osłona węży strażackich, zajmujemy się sprzedażą progów o dwóch, trzech, a nawet pięciu kanałach. Przy dokładniejszych oględzinach naszych produktów, zauważycie Państwo, że nasze produkty różnią się także konstrukcją. Wierzymy, że dzięki szerszemu wyborowi, nasi Klienci znajdą u nas dokładnie to, czego potrzebują oraz wiedzą jakie jest Zastosowanie Progów Kablowych.

progi kablowe

Tutaj kupisz: Progi kablowe – cena zaskakuje

Zaczęliśmy od pytania i również pytaniem chcielibyśmy zakończyć. Wyobraźmy sobie, że w teleturnieju „Familiada” trafia nam się zagadnienie „Co w teorii można, ale w praktyce nie można zrobić?”. My wierzymy, że najwyżej punktowana odpowiedź brzmiałaby „Pozostawić nasze przewody bez zabezpieczenia”.

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów