wlasny biznes silownia

Zbuduj własny biznes – Siłownia

Zbuduj Własny Biznes – Siłownia

W życiu większości ludzi przychodzi moment, w którym mają ochotę porzucić dotychczasową pracę na etacie. Nieelastyczne godziny obowiązków i poczucie, że przez wiele lat robi się dokładnie to samo, to jedne z wielu przyczyn, dla których niektórzy zaczynają marzyć o odmienieniu dotychczasowego trybu życia. Gdy do tego rachunku dodamy jeszcze niesatysfakcjonujące zarobki, słabą wizję społecznego awansu i ciągłe rozliczanie się przed przełożonymi, stanie się jasne, dlaczego tak wiele osób chciałoby spróbować rozkręcić własny biznes. Co innego jednak oznacza planowanie prywatnego interesu, a co innego urzeczywistnienie tych planów. Konieczna jest tu bowiem dość zaawansowana wiedza marketingowa i znajomość branży, w której chcemy działać.

Zrób coś lepiej – Zbuduj profesjonalny obiekt sportowy

Kwestię prowadzenia firmy i związaną z tym papierologię pozostawimy specjalistom, skupiając się na obszarze hipotetycznej działalności. Firma POWER RUBBER nie ma nic przeciwko, aby uczynić sobie pracę z hobby. Wielu ludzi regularnie uczęszcza na siłownię. Zapewne część ćwiczących tam osób ma swoje zastrzeżenia dotyczące wyposażenia, wystroju i atmosfery panującej w określonym klubie. W takich momentach w głowie niejednego z nas pojawia się myśl „zrobiłbym to lepiej”. W takim razie dlaczego nie spróbować? Liczne pomysły na kreowanie stylu życia, smykałka do biznesu i olbrzymia pasja do pracy nad swoim ciałem to składowe równania, którego rozwiązanie jest bardzo proste – założenie własnej siłowni. Decyzję o tym, czy będzie to franczyza, czy działanie pod własnym szyldem, zostawiamy przyszłym zarządcom, skupiając się na tym, w czym czujemy się całkowicie kompetentni.

Wykladzina-do-Silowni

Tutaj kupisz: Maty na siłownie

O podłodze do Siłowni wiemy wszystko

Mówimy oczywiście o podstawowym wyposażeniu naszego klubu. Zaczniemy klasycznie od podłogi, którą należałoby zabezpieczyć przed spadającymi na nią w przyszłości ciężarami. W związku z rosnącą popularnością crossfitu, poza salą z klasycznymi maszynami do ćwiczeń warto przygotować również salę przeznaczoną stricte pod ten program treningowy. Różne rodzaje aktywności podejmowanych w rodzącej się siłowni wymuszają inwestycję w rozmaite rodzaje wykładzin. W ofercie POWER RUBBER znajdą Państwo maty o wdzięcznej nazwie DZIK. Cechują się one wyjątkową wytrzymałością i są przeznaczone do najcięższych ćwiczeń, takich jak martwy ciąg. Zajęcia z nieco mniejszymi ciężarami lub w ogóle niewymagające obecności ciężarów, takie jak crossfit czy fitness realizować można na:

matach gumowych puzzle (GUZIEC).

wykładzina sportowa gumowa

Zestaw naszych wykładzin zgrabnie uzupełni mata w rolce (ORZEŁ), którą możemy wykorzystać nawet przy najbardziej skomplikowanych kształtach obiektów sportowych.

Dodatkowe wyposażenie siłowni – Talerze do crossfitu

Gdy nowa siłownia zyska podłogę, przyjdzie czas, by wyposażyć ją w sprzęt do ćwiczeń. Ten etap również możecie Państwo rozpocząć w naszym sklepie, gdzie znajdziecie specjalne talerze do crossfitu. Warto przyjrzeć się naszej ofercie, by poczuć, że założenie własnej siłowni jest bliżej, niż może się wydawać. Mamy również nadzieję, że podczas wizyty w sklepie POWER RUBBER zyskają Państwo jeszcze wiele innych, równie niesamowitych inspiracji.

Talerz treningowy 20kg

Tutaj kupisz: Obciążenia treningowe

 

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!