Bondloc klej B406 a B415

BondLoc klej B 406 a B 415

BondLoc klej B406 i B 415 to szybkowiążące kleje cyjanoakrylowe o różnym stopniu lepkości.

BondLoc B406

BondLoc B 406 to klej cyjanoakrylowy (błyskawiczny) o bardzo niskiej lepkości dedykowany do połączeń gumowych i plastikowych. Po nałożeniu preparat utwardza się bardzo szybko w temperaturze otoczenia w wyniku reakcji z wilgocią zgromadzoną na łączonych powierzchniach (czas reakcji z gumą EPDM wynosi powyżej 5 sekund). Świetnie nadaje się do klejenia O-ringów. Klej BondLoc B406 jest łatwy w aplikacji i dostępny w gramaturze: 20g, 50g, 500g.

BondLoc B415

BondLoc B 415 to błyskawiczny klej cyjanoakrylowy na bazie metylu o wysokiej lepkości, zaprojektowany specjalnie do klejenia metali. Preparat może być również stosowany do zastosowań ogólnych i klejenia innych materiałów, w tym gumy i tworzyw sztucznych. Nadaje się do aplikacji, w których występuje wysoka wilgotność. Klej cyjanoakrylowy B 415 utwardza się w ciągu kilku sekund do kilku minut w zależności od warunków i materiału (czas reakcji z gumą EPDM wynosi powyżej 5 sekund). Po utwardzeniu spoiwo charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia oraz działanie czynników zewnętrznych.

Kleje błyskawiczne cyjanoakrylowe

Wysokiej jakości kleje cyjanoakrylowe dostępne w sklepie Power Rubber

W sklepie Power Rubber oferujemy kleje cyjanoakrylowe, które zapewniają natychmiastowe utwardzanie w zależności od warunków i materiału. Doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, wytrzymują działanie wilgoci, są odporne na wahania temperatur, a także mają dużą zdolność do klejenia szczelin. Preparaty tworzą silne i wytrzymałe wiązanie.

Aby złożyć zamówienie lub dowiedzieć się więcej na temat naszych klejów błyskawicznych, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 22 292 40 24 lub +48 50 516 03 03, bądź mailowo (Power@PowerRubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!