Gdzie kupić sznur gumowy?
sznur gumowy

Co zrobić kiedy potrzebujesz uszczelnienia typu oring, ale go nie masz? Czym można zastąpić takie uszczelnienie? Co wybrać dla nietypowego uszczelnienia? Na pomoc przychodzi nasz wyrób: sznur gumowy.

Co to sznur gumowy?

Sznur gumowy to wałek wykonany z gumy. Posiada on – zazwyczaj – okrągły kształt, koło w przekroju, (aczkolwiek warto również sprawdzić nasze sznury kwadratowe, sznury o przekroju kwadratu, ale do tego tematu jeszcze powrócimy.)

Sznury gumowe -właściwości
Cechą takiego sznura jest pełne dopasowanie do danych kształtów, zwłaszcza tych nieregularnych, a dodatkowo, przy połączeniu z klejem, może stać się pełnowartościowym oringiem gumowym. Sznury gumowe są najczęściej wybierane jako zamiennik za duże oringi, gdzie wysokie ciśnienie nie występuję lub ciśnienie nie odgrywa tak dużej roli w przypadku danego użycia.

Zatem,

 

 

 

sznury gumowe

Sznury gumowe – cena zaskakuje!

Gdzie kupić sznury gumowe?

W POWER Rubber!
Nasza oferta zawiera sznury gumowe wykonane z NBR, EPDM, FKM, Neoprenu czy Silikonowe. Każdy z materiałów spełnia inne oczekiwania, dlatego też warto dopytać Specjalistów POWER Rubber o poradę, wskazówkę, ale wybrać materiał mogący funkcjonować długoterminowo, przynosząc oszczędności. Ewentualnie zapraszamy do naszego działu, w którym opisujemy zastosowanie oraz właściwości poszczególnych mieszanek gumowych. W łatwy i przejrzysty sposób możesz skontaktować się z nami przez nasz formularz kontaktowy: https://powerrubber.com/skontaktuj-sie/

Sklep Gumowy POWERRubber.com – Warszawa

Sznury gumowe znajdziesz w naszej szerokiej ofercie dostępne również stacjonarnie w pobliży Warszawy. Nasz dokładny adres to: Dojazd do POWER Rubber z oringami i sznurami gumowymi

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.