Gdzie kupić sznur gumowy?

Co zrobić kiedy potrzebujesz uszczelnienia typu oring, ale go nie masz? Czym można zastąpić takie uszczelnienie? Co wybrać dla nietypowego uszczelnienia? Na pomoc przychodzi nasz wyrób: sznur gumowy.

Co to sznur gumowy?

Sznur gumowy to wałek wykonany z gumy. Posiada on – zazwyczaj – okrągły kształt, koło w przekroju, (aczkolwiek warto również sprawdzić nasze sznury kwadratowe, sznury o przekroju kwadratu, ale do tego tematu jeszcze powrócimy.)

Sznury gumowe -właściwości
Cechą takiego sznura jest pełne dopasowanie do danych kształtów, zwłaszcza tych nieregularnych, a dodatkowo, przy połączeniu z klejem, może stać się pełnowartościowym oringiem gumowym. Sznury gumowe są najczęściej wybierane jako zamiennik za duże oringi, gdzie wysokie ciśnienie nie występuję lub ciśnienie nie odgrywa tak dużej roli w przypadku danego użycia.

Zatem,

Gdzie kupić sznury gumowe?

W POWER Rubber!
Nasza oferta zawiera sznury gumowe wykonane z NBR, EPDM, FKM, Neoprenu czy Silikonowe. Każdy z materiałów spełnia inne oczekiwania, dlatego też warto dopytać Specjalistów POWER Rubber o poradę, wskazówkę, ale wybrać materiał mogący funkcjonować długoterminowo, przynosząc oszczędności. Ewentualnie zapraszamy do naszego działu, w którym opisujemy zastosowanie oraz właściwości poszczególnych mieszanek gumowych. W łatwy i przejrzysty sposób możesz skontaktować się z nami przez nasz formularz kontaktowy: https://powerrubber.com/skontaktuj-sie/

Sklep Gumowy POWERRubber.com – Warszawa

Sznury gumowe znajdziesz w naszej szerokiej ofercie dostępne również stacjonarnie w pobliży Warszawy. Nasz dokładny adres to: https://goo.gl/maps/amwE88AjhRP2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X