Gumowy Klin pod koła lotnicze
klin pod kola

Gumowe kliny pod koła lotnicze to stały element wyposażenia każdego lotniska. Pozwalają na zatrzymanie samolotów w wyznaczonym miejscu. Zwiększają bezpieczeństwo oraz usprawniają ruch statków powietrznych. Prosty montaż poprzez zblokowanie koła lub kół skraca czas obsługi. Warianty wyposażone w sznurki jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo.

Klin pod koła POWER373
klin pod koła samolotów i awionetek

Kliny pod koła – Wykonane z gumy

Produkcja klinów pod koła odbywa się z mieszanki gumowej. Zastosowanie klinów z gumy wpływa  pozytywnie na budżet. Niski koszt zakupu oraz długoterminowa możliwość korzystania z wyrobów potwierdzają tą cechę. Dodatkowo dostępność, zwiększa atut do wyboru tego wyrobu gumowego.

klin pod kola
gumowy klin pod kola

Kształt Klinów pod Koła – Zwiększ bezpieczeństwo

Kształt klinów pod Koła lotnicze ma na celu rozłożenie sił wynikających z przesuwającego się samolotu, bądź statku lotniczego. Siłu po zsumowaniu spowodują zmianę zwrotu na przeciwny, tj. zmieniony o 180°, aby ostatecznie zatrzymać statek w właściwym miejscu.

klin pod kola samochodowe
klin pod kola samochodowe

Producent Klinów Gumowych – POWER Rubber

Zapraszamy do skorzystania z oferty na szeroki zakres wyrobów gumowych produkowanych w POWER Rubber, w tym również gumowych klinów pod koła lotnicze.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.