Your Cart
Jakie Oringi do klawiatury mechanicznej Poradnik

Jakie Oringi do klawiatury mechanicznej? Poradnik

Oringi do klawiatury – Pisz ciszej na klawiaturze

Społeczeństwo rozwija się coraz szybciej, tym samym postęp technologiczny jest coraz bardziej widoczny. Nowoczesne urządzenia, ekrany dotykowa, coraz dłuższej wytrzymujące baterie telefonów, coraz to lepsza grafika gier komputerowych, a te wymagają specjalnych padów do gier bądź, standardowo klawiatury. Jak często przeszkadza nam za głośny dźwięk pisania po klawiaturze przez nasze dzieci, kolegów w pracy, czy osoby w miejscach publicznych? Jakie działania można podjąć, aby zredukować ten dźwięk? Rozwiązanie najbezpieczniejsze to: oringi do klawiatury.

Budowa klawiatury – Oringi w klawiaturze

Klawiatura obecnie to najczęściej element plastikowy wyposażony w układy elektroniczne. Klawisze klawiatury wykonane są z dowolnego materiału: plastiku, stopu metali, drewna, bądź gumy. Pomiędzy układami elektronicznymi, a klawiszami występuje zazwyczaj plastikowa warstwa, która umożliwia wciskanie klawiszy. W wyższych modelach klawiatur, pomiędzy wskazaną warstwą umożliwiającą wciskanie klawiszy, a klawiszami znajdują się oringi gumowe. To właśnie te elementy klawiatury, odpowiedzialne są za wyciszenie, tj. redukcję hałasu.

Oringi do klawiatury – Bezpieczny sposób na redukcje hałasu

O-ringi (również występujące pod nazwą pierścieni uszczelniającej) wykonane są z różnych mieszanek gumowych. Dostosowanie właściwej mieszanki umożliwia uzyskanie celu: redukcji dźwięku przy pisaniu na klawiaturze.

Co zyskujemy wyciszając klawisze w klawiaturze?

Wyciszenie otoczenia pozwala na pracę w lepszych warunkach, tzn. podnosi komfort pracy. Polepszamy odczucia w najbliższym otoczeniu. Zarówno w domu, czy w przestrzeni biurowej.

Warto dodać, że rozwiązanie to jest szczególnie dedykowane dla nowoczesnych biur, pracujących w otwartej przestrzeni: open space.

oring czarny
oring czarny

Twardość oringów, a redukcja hałasu

Jak się okazuje, a co nie jest powszechnie wiadome, to główną składową mającą znaczenie przy wyciszaniu klawiatury jest twardość oringów. To dzięki niej, ugięcie się elementu uszczelniającego niweluje hałas. Wynika to z redukcji powstałych drgań. W tym zakresie, wchodzi w temat szeroko pojętej wibroizolacji, ale dzieki temu, że w naszej ofercie posiadamy również wibroizolatory, wiemy jaką mieszankę gumową i o jakiej twardości należy wybrać.

Jak zamówić oringi do konkretnego modelu klawiatury?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego dostępnego tutaj: https://powerrubber.com/skontaktuj-sie/. Najlepiej jest podać model posiadanej klawiatury. Dobierzemy odpowiednią ilość oraz właściwy rozmiar.

Zapraszamy do napisania o posiadanym modelu klawiatury. Po naszej stronie zapewniamy doradztwo oraz fachową obsługę.
W ekstremalnych przypadkach prosimy o wysłanie o-ringu do nas. Natomiast, jeżeli jest szansa zmierzyć oringi, oszczędzamy na przesyłce w jedną stronę do nas. Teraz większość Klientów zada pytanie: ale jak mam zmierzyć oringi jak nie potrafię tego. Tutaj z pomocą przychodzi nasz artykuł na blogu:  https://powerrubber.com/jak-wymiarowac-oringi/

Oferty POWERRubber sklepu z uszczelnieniami technicznymi, w którym również znajdziesz oringi do klawiatury mechanicznej. Uszczelki dostępne są od ręki – posiadamy ponad 1 000 000 sztuk oringów na stanie magazynowym, co pozwala nam na ekspresową obsługę naszych Klientów. Dostawy elementów wyciszających dostępne są w dni robocze na następny dzień roboczy, ale również w Sobotę.

Cenimy sobie naszych Klientów – każdy woli pisać ciszej przy komputerze.

Wyciszenie dla klawiatur mechanicznych

Elementem, który wycisza klawiatury mechaniczne to właście oringi. Jako Lider Rynku Oringów w Polsce stworzyliśmy gotowe rozwiązanie dla graczy oraz użytkowników – gotowym rozwiązaniem jest zestaw gumek, którego celem jest redukcja hałasu – właściwie poziomu hałasu – powstałe przez wciśnięcie klawiszy w klawiaturze. Wychodzimi na przód oferujące gotowe rozwiązania.

Pamiętaj! Zestaw to aż 125 sztuk uszczelek, które należy z cierpliwością wymienić!

Wystarczy zainwestować raz w oringi do klawiatury, aby zadbać o najbliższych tworząc im dogodniejsze warunki do pracy oraz życia codziennego.

Główne modele klawiatur, w których wyciszamy klawisze

Nasze podkładki gumowe wyciszają klawisze w następujących modelach:

  • Razer Blackwidow Elite (orange switch)
  • Razer Huntsman
  • Logitech G PRO
  • HP Omen
  • MODECOM Volcano
  • A4TECH Bloody
  • inne modele

O-ringi wyciszające do klawiatury pozwalają grać dłużej w nocy, dzięki redukcji hałasu

Gdzie kupić oringi do klawiatury mechanicznej w celu jej wyciszenia?

W naszym sklepie oferujemy gotowy zestaw:

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!