Kleje do Gumy

Profesjonalne kleje do gumy

W Power Rubber dysponujemy profesjonalnymi transparentnymi klejami, które imponują swoją trwałością. Skutecznie połączą wybrane przez Państwa materiały. Dzięki jego specyfikacji można trwale skleić dwa końce sznurów EPDM, NBR czy sznurów z neoprenów. Dzięki temu otrzymamy oring.

Kleje do gumy
W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wybór klejów cyjanko-akrylowych w postaci płynnej a także w sprayu. Posiadamy ponadto szeroką taśmę dwustronną. Dzięki tym produktom będą Państwo w stanie liczyć na solidne połączenie sznurów gumowych.
Guma jest specyficznym materiałem, dlatego jej klejenie powinno odbywać się z pomocą specjalnie przeznaczonych do tego substancji. W przeciwnym razie możemy spotkać się z licznymi niepowodzeniami w czasie pracy. Power Rubber doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego umożliwia Państwu korzystanie z produktów niebywałej jakości.

Kleje – gwarancja stabilnego połączenia
Kleje do oringów i uszczelek są niezbędnym elementem wyposażenie profesjonalnych warsztatów, jak i tych przydomowych. Ich zaawansowana technologicznie formuła stanie się niecenioną pomocą podczas majsterkowania.

klej cyjanoakrylowy b 406

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kleje do gumy i metalu

Kleje do łączenia gumy z metalem

Łączenie elementów gumowych oraz wykonanych z stopu metali wymaga zastosowania właściwych substancji łączących. W ofercie profesjonalne kleje do gumy i metalu. Dostępne zarówno w małej gramaturze 5g, 20g, 50, czy nawet 100 ml.

Kleje do gumy i materiałów gumowych

Materiały gumowe to wyroby gumowe wykonane z mieszanek NBR, FKM, FPM, EPDM oraz Silikon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na specjalistyczne kelje do materiałów gumowych

Kleje do gumy - Warszawa

Nasza szeroka oferta na substancje klejące posiada świetną lokalizację – Warszawa jest 5 min. drogi do sklepu gumowego POWER Rubber, który posiada szeroką gamę asortymentu do klejenia gumy. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych klejów, zapraszamy. Pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.