Posadzka do garażu i warsztatu

Płytki do garażu, warsztatu i kotłowni Powerfloor

Prezentujemy Państwu specjalistyczne posadzki do garażu i warsztatu. Nasza skrupulatnie kumulowana wiedza, ciągłe szkolenia i innowacyjny park technologiczny, pozwoliły nam stworzyć prawdziwy przemysłowy majstersztyk. Power Rubber – innowacyjna jakość i produkty niebywałego standardu.

Posadzka do garażu, warsztatu i kotłowni Powerfloor
Niezależnie od tego, czy mowa o profesjonalnym warsztacie, czy garażu złotej rączki, powinien w nim panować porządek i bezpieczeństwo. Ład łatwo utrzymać poprzez odpowiedni system wyposażeniowy, a bezpieczeństwo dzięki posadzce przemysłowej od Power Rubber. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom dostępu do jak najlepszych produktów, które będą im służyć przez wiele długich lat intensywnego użytkowania. Od początku naszej działalności udaje nam się realizować tę misję.

Posadzka do garażu i warsztatu dla profesjonalistów
Zarówno w garażu, jak i warsztacie panują specyficzne warunki. Dlatego nawierzchni, która się tam znajdzie musi spełniać wiele istotnych warunków. Po pierwsze musi być odporna na substancje chemiczne i mechaniczne. Powinna amortyzować upadki i wykazywać właściwości antypoślizgowe. Te wartości posiadają posadzki, które wyszły z fabryk Power Rubber.

posadzka przemysłowa pvc powerfloor

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2