Oringi do darta

Oringi do darta

Dart – kolokwialnie nazywany rzutkami, czy lotkami, to nie tylko popularna gra lokalowa i domowa, ale również profesjonalny sport. Z tego względu lotki, którymi rzuca się do tarczy, muszą być zbudowane i zabezpieczone tak, by w momencie rzutu się nie rozpadały. Zastosowanie oringów jest jednym ze sposobów na odpowiednie trzymanie się wszystkich elementów lotki do gry w dart.

Jak zbudowana jest profesjonalna lotka?

Pierwszym elementem w budowie lotek jest grot. Jest to końcówka, która w zależności od tarczy do gry, wykonana może być z dwóch rodzajów materiału – plastiku w przypadku tarcz elektronicznych lub metalu, jeśli tarcza jest z tworzywa. Następna jest beczka, czyli element, za który gracz trzyma lotkę. Jest to metalowa część, wykonana zazwyczaj prawie w 100% z wolframu, pełniąca funkcję obciążeniową. Po beczce zakłada się właśnie oringi, które łączą ją i shaft. Stosowanie oringów ma bardzo duże znaczenie, bo to właśnie one zapobiegają samoistnemu rozkręcaniu się lotek. Po oringu jest shaft, łączący beczkę z piórkiem. Na shaft można opcjonalnie nałożyć specjalną nakładkę, która ściska jego końcówkę trzymającą piórko, które to zapobiega rotacji podczas lotu. Na piórko nakłada się protektor, zapobiegający jego składaniu się w trakcie rzutu.

Tutaj kupisz: oringi do sprzętu do gry w dart

gumowe pierścienie do darta

Oringi w ofercie

Sklep oferuje oringi w różnej ilości szt., jak również w zestawach sprzętu do gry w dart, także różniących się ilością szt. poszczególnych elementów, więc każdy może dobrać coś dla siebie. Cena za zestaw zależy od liczby szt. elementów w nim się znajdujących.

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!