Your Cart
oringi-gumowe-warszawa

Oringi gumowe – Warszawa

Oringi gumowe to podstawowe uszczelnienia techniczne, zwane powszechnie uszczelkami gumowymi. Występujące w szerokim zakresie rozmiarów: większe, mniejsze średnice wew., czy cieńsze lub grubsze. Co jeśli nie wiesz, gdzie zakupić takie oringi gumowe w Warszawie?

Orinig gumowe – Warszawa – POWER Rubber

POWER Rubber znajduje się przy zjeździe z autostrady A2/S8 blisko zjazdu Pruszków jadąc do Warszawy. Bliskość zlokalizowania miasta Pruszków do Warszawy, pozwala na sprawny dojazd, tzn. w bardzo krótkim czasie. Klienci, którzy kupują oringi gumowe z Warszawy, dojeźdzają nawet w 8minut do POWER Rubber mającą swoją siedzibę pod adresem: ul. Żbikowska 13 Pruszków. Zobacz jak blisko i w bardzo dogodnym miejscu znajduje się sklep gumowy POWER Rubber z artykułami i wyrobami gumowymi.

 

oringi-gumowe-warszawa

Oringi Warszawa – Szeroki wybór asortymentu

W POWER Rubber dostępnych jest ponad 1 000 000 (milion oringów) na stanie magazynowym. Oferta zawiera różne mieszanki gumowe, takie jak:
Oringi NBR, Oringi Viton®, Oringi EPDM, Oringi Silikonowe, Oringi FEP, Oringi CR, czy oringi Kalrez®. W ofercie dostępna jest również wazelina techniczna oraz specjalistyczne kleje do oringów.

Oringi – Dostępne mieszanki gumowe

Warto dodać, iż każda z dostępnych mieszanek ma swoją specyfikację co do użycia. I tak np. Oringi NBR to najczęściej stosowane uszczelki. Z czego to wynika? Wynika to z ceny. Orinig z tej mieszanki są najtańsze. W ich zastosowaniu polecane jest krótkotrwały kontakt z olejami mineralnymi oraz olejami roślinnymi oraz syntetycznymi, aczkolwiek są one krótko żywotne. Stosowane są również w miejscach, gdzie używane są jednorazowo, na krótki czas.

Oringi Viton® to uszczelki, które służą najdłużej przy kontakcie z olejami, substancjami ropopochodnymi, gdzie znaczenie ma żywotność. Stosowanie tego typu mieszanki gumowej ma na celu redukcję liczby napraw, zmiany oprzyrządowania. Jednorazowy wyższy koszt uszczelnienia pozwala na redukcję kosztów w długim okresie użytkowania.

Orinig EPDM to uszczelki najczęściej stosowane w układach klimatyzacji oraz do kontaktu z wodą. Najlepszym przykładem jest użycie ich w kranach kuchennych oraz łazienkowych, czy połączeniach wężów oraz szlaufów. Również jest szansa znalezienia ich – o ile producent jest tego świadom – w myjkach ciśnieniowych. Są to również zielone oringi – ten zielony kolor uszczelek jest stosowany w celu zwiększenia możliwości odróżniania od innych mieszanek.

Orinig Silikonowe to uszczelki, których wysoki zakres temperaturowy definiuje ich użycie. Możliwość pracy w temperaturze nawet 280°C wymaga ich zastosowania. Najczęściej występują w kolorze czerwonym, ceglastym lub tez białym, bądź transparentnym. Oringi Silikonowe to oringi do spożywki – używane w branży spożywczej z racji oferowanej certyfikacji FDA (Food and Drug Administration – źródło fda.gov). Ten rodzaj certyfikacji potwierdza jakość materiału, który nie przenika do materiałów spożywczych. Jak np. stosowanie w podajnikach do jedzenia oraz cieczy. Pierścienie VMQ są stosowane również do kontaktu z wodą bieżącą oraz pitną.

Oringi gumowe Fep

Sklep Gumowy – Szeroki Wybór Wyrobów Gumowych w Warszawie

Uszczelki płaskie należą do szerokiej oferty naszego Sklepu Gumowego POWER Rubber. Odnajdziesz u nas szeroki wybór wyrobów gumowych  i to zlokalizowanych w dogodnym miejscu blisko Warszawy.

Co zawiera oferta Sklepu Gumowego?

Oferta Sklepu zawiera oringi gumowe, sznury gumowe, kleje do gumy, odbojnice gumowe oraz odboje rampowe, gumowe progi najazdowe, węże gumowe, wibroizolatory czy wiele innych elementów. Zapraszamy do naszej szerokiej oferty! Posiadamy własny zakład produkcyjny, także służymy pomocą przy wytwarzaniu i produkcji wyrobów gumowych.

POWER Rubber – Warszawa i okolice. Zapraszamy do kontaktu. +48 505 16 03 03

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów