Oringi gumowe Warszawa

Oringi gumowe – Warszawa

Oringi gumowe to podstawowe uszczelnienia techniczne, zwane powszechnie uszczelkami gumowymi. Występują w różnych rozmiarach i twardości. Mają szerokie zastosowanie w instalacjach hydraulicznych, automatyce przemysłowej, maszynach i narzędziach, przemyśle samochodowym (np. pompy) itp. Co, jeśli nie wiesz, gdzie zakupić takie oringi gumowe w Warszawie?

Oringi gumowe – Warszawa – sklep POWER Rubber

Firma POWER Rubber znajduje się przy zjeździe z autostrady A2/S8 blisko zjazdu Pruszków jadąc do Warszawy. Bliskość zlokalizowania miasta Pruszków do Warszawy, pozwala na sprawny dojazd, tzn. w bardzo krótkim czasie. Klienci, którzy kupują o-ringi gumowe z Warszawy, dojeżdżają nawet w 8 minut do naszej firmy, której siedzibę znajdziesz pod adresem: ul. Domaniewska 1 Pruszków. Zobacz jak blisko i w bardzo dogodnym miejscu znajduje się sklep gumowy POWER Rubber z artykułami i wyrobami gumowymi. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Nasze dane kontaktowe: tel.: 505160303

 

Oringi Warszawa – Szeroki wybór asortymentu

W POWER Rubber dostępnych jest ponad 1 000 000 (milion oringów) na stanie magazynowym. W naszej ofercie znajdą Państwo różne mieszanki gumowe, takie jak: Oringi NBR, Oringi (FKM / FPM) Viton®, Oringi EPDM, Oringi Silikonowe, Oringi FEP, Oringi CR, czy oringi Kalrez®. W ofercie dostępne są również dodatkowe akcesoria, wazelina techniczna oraz specjalistyczne kleje do oringów, które są dostępne od ręki.

O-ringi – Dostępne mieszanki gumowe

Warto dodać, iż każda z dostępnych mieszanek ma swoją specyfikację co do użycia (np. różna odporność na ścieranie, ozon, gaz). I tak np.:

Oringi NBR to najczęściej stosowane pierścienie uszczelniające. Z czego to wynika? Wynika to z ceny. O-ring z tej mieszanki jest najtańszy. Ten rodzaj uszczelnienia polecany jest do krótkotrwałego kontaktu z olejami mineralnymi, olejami roślinnymi oraz syntetycznymi. Stosowany jest również w miejscach, gdzie używane są jednorazowo, na krótki czas.

Oringi Viton/FKM/FPM® to uszczelki, które służą najdłużej przy kontakcie z olejami, substancjami ropopochodnymi, gdzie znaczenie ma żywotność. Stosowanie tego typu mieszanki gumowej ma na celu m.in. redukcję liczby napraw, zmiany oprzyrządowania. Jednorazowy wyższy koszt uszczelnienia pozwala na redukcję kosztów w długim okresie użytkowania.

Oringi EPDM to pierścienie najczęściej stosowane w układach klimatyzacji oraz do kontaktu z wodą. Najlepszym przykładem jest użycie ich w kranach kuchennych oraz łazienkowych, czy połączeniach wężów oraz szlaufów. Również jest szansa znalezienia ich – o ile producent jest tego świadom – w myjkach ciśnieniowych. Są to również zielone oringi – ten zielony kolor uszczelek jest stosowany w celu zwiększenia możliwości odróżniania od innych mieszanek.

Oringi Silikonowe VMQ to uszczelki odporne na wysoką temperaturę. Możliwość pracy w temperaturze nawet 280°C wymaga ich zastosowania. Najczęściej występują w kolorze czerwonym, ceglastym lub też białym, bądź transparentnym. Oringi z silikonu to oringi do spożywki – posiadają atest FDA (Food and Drug Administration), który dopuszcza je do bezpiecznego kontaktu z żywnością i wodą pitną. Ten rodzaj certyfikacji potwierdza jakość materiału, który nie przenika do materiałów spożywczych. Specjalizujemy się w uszczelnieniach VMQ, które doskonale nadają się do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, medycznego. Ten rodzaj o-ringów stosowany jest np. w podajnikach do jedzenia oraz cieczy.

Całą ofertę możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Możesz sprawdzić dostępność konkretnej uszczelki wpisując jej średnicę i grubość (mm) oraz ilość (szt.). Wszelkie zapytania prosimy kierować do naszych specjalistów.

Oringi Warszawa

Sklep Gumowy – Szeroki Wybór Wyrobów Gumowych w Warszawie

Uszczelki płaskie należą do szerokiej oferty naszego Sklepu Gumowego POWER Rubber. Oferujemy szeroki wybór wyrobów gumowych i to zlokalizowanych w dogodnym miejscu blisko Warszawy.

Co zawiera oferta Sklepu Gumowego?

Oferta Sklepu zawiera wysokiej jakości o-ringi gumowe, zestawy uszczelek, sznury gumowe, kleje do gumy, odbojnice gumowe oraz odboje rampowe, gumowe progi najazdowe, węże gumowe, wibroizolatory czy wiele innych elementów.

Zapraszamy do naszej szerokiej oferty! Posiadamy własny zakład produkcyjny, także służymy pomocą przy wytwarzaniu i produkcji wyrobów gumowych. Wykonujemy oringi stosowane zarówno do połączeń statycznych, jak i dynamicznych.

POWER Rubber – Warszawa i okolice.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz, który znajdą Państwo poniżej.

Wysyłka na terenie całej Polski. Zamówienia realizujemy na czas.

 

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!