Podjazd dla osób niepełnosprawnych

Rampa dla osób niepełnosprawnych

Podjazd dla osób niepełnosprawnych pełni funkcje najazdu umożliwiającego wjazd na chodniki, schody oraz inne elementy o zwiększonej wysokości. Ich budowa pozwala na bezpieczny wjazd a dodatkowe oznaczenia przy pomocy elementów odblaskowych zwiększają ich widoczność. Osobom niepełnosprawnym ciężko jest się poruszać po wzniesieniach jakimi są wystające krawędzie np.: chodników, drzwi. Wyobrażasz sobie że ciebie też to może spotkać? Każdy jest takim samym człowiekiem któremu trzeba pomóc. Chcesz im pomóc w poruszaniu się? Jeśli tak spójrz co przygotowaliśmy dla ciebie. Zespół POWER Rubber zaprasza do zapoznania się z tym artykułem.

Czym jest podjazd?

Zastanawiacie się o czym producent chce wam powiedzieć pisząc ten artykuł? Podjazd to przybijany na kołki próg wyspowy nachylony pod odpowiednim kątem umożliwiający bezpieczne podjechanie bądź zjechanie osobom niepełnosprawnym np.: ze schodów, na krawężnik. Podjazd ten zwiększa przyczepność wózków inwalidzkich do powierzchni. Progi te zostały wyposażone w metalową płytę na spodzie która dodatkowo zwiększa wytrzymałość i stabilność. Produkt ten także dzięki swojej wadze utrudnia próbę kradzieży. Podjazdy spełniają wymagania panujące w Europie Zachodniej.

 

Jakie są możliwości podjazdów?

Podjazdy te są wykonane z wulkanizowanej gumy dodatkowo mają powierzchnię antypoślizgową, dzięki czemu nie jest możliwy żaden wypadek. Dzięki temu, że progi te są sprzedawane w postaci pochyłych prostokątów jest możliwe układanie ich w taki sposób aby wjeżdżać również od boku. Elementy odblaskowe pomagają dostrzec je w ciemności nawet z dalekich odległości, co sprzyja uwadze kierowców podczas prowadzenia w nocy.

Mostek Kablowy- Najazd POWER759

Pełna oferta najazdów gumowych z utwardzonej gumy

Realizacja

Podjazd dla niepełnosprawnych dostępny w fizycznym sklepie POWER Rubber Ul. Domaniewska 5a Pruszków 05-800. Produkt również dostępny na witrynie sklepowej POWER Rubber Dostawa produktu obejmuje teren całej Polski, a głównie następujące miasta:

  • Kraków
  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Rzeszów
  • Siedlce
  • Białystok
  • Częstochowa
  • Łódź
  • Lublin
  • Olsztyn
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!