Your Cart
sznur gumowy kwadratowy

Sznur Gumowy Kwadratowy

Sznury gumowe kwadratowe i prostokątne bezpośrednio od Producenta wyrobów gumowych !

Materiały i środki uszczelniające są niezwykle cenione w przemyśle. Ich konstrukcja stworzona ze specjalistycznych materiałów wysokiej jakości pozwala na szerokie spektrum zastosowań. Materiały uszczelniające nie mogą pozwolić sobie na porażki i błędy. Potrzebne są wszędzie tam, gdzie najcenniejsze jest bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Jeżeli szczególnie zależy Ci na uszczelnieniu o przekroju prostokąta. wybierz sznury gumowe kwadratowe. Dzięki swoim właściwościom, przyda się wszędzie tam, gdzie konieczne jest odpowiednie i profesjonalne uszczelnienie, o przekoju niekołowym. 

Sznur gumowy

Sznur gumowe kwadratowe – Rodzaje mieszanek gumowych

Sznury kwadratowy w zależności od zastosowania posiadają rówżne właściwości. Oferujemy sznury do kontaktu z olejami, czyli mieszankę NBR, ale również do kontaktu z olejami, czy temperaturze o wysokośći nawet to 230 °C. W ofercie posiadamy również wiele innych materiałów, jak np. silikon. Zapewnimy najwyższy poziom bezpieczeństwa, użyteczności oraz szczelności.

sznur gumowy kwadratowy
Tutaj kupisz: Sznury gumowe – prostokątne i kwadratowe

Sznur gumowy prostokątny – kwadratowy

Jak wiadomo z podstaw matermatyki, kwadrat należy też do grupy prostokątów, czyli każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem. Tak, też dzieję się dla sznurów gumowych. Sznury gumowe kwadroatowe są często nazywane sznurami gumowymi prostokątnymi, ale też w otaczającym środowisku zdarza się, że działa to w druga stronę, co jednak nie powinno mieć miejsce.

Sznur Silikonowy Prostokątny

Szczególną uwagę należy zwrócić na sznury silikonowe o przekroju prostokąta, czy kwadratu. Silikon – jak już wiemy z artykułu Guma silikonowa MVQ – kauczuk silikonowy VMQ – to kauczuk silikonowy odporny na wysokie temperatury. Standardowo do 250 stopni Celsjusza, a w wersjach wysokotemperaturowych, nawet to 300 stopni.

 

Tutaj kupisz: -> sznury kwadratowe i prostokątne

 

Zapraszamy do kontaktu:

+48 505 16 03 03

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów