Wibroizolatory Warszawa

Wibroizolatory gumowe Warszawa

Wibroizolatory to specjalnie zaprojektowane mocowania poziomujące do maszyn przemysłowych i urządzeń. Ich celem jest redukcja hałasu i drgań emitowanych przez maszyny i ich komponenty. Wibracje i wstrząsy wynikają z sił, które działają impulsowo lub zmiennie. Niezależnie od tego, drgania powodowane przez maszyny mogą być poważnym zagrożeniem dla okolicznych budynków i ich ogólnego otoczenia. Skutki nadmiernych wibracji odczuwają również ludzie w miejscu pracy. Aby zminimalizować to ryzyko, pomiędzy podłoże a maszynę stosuje się wibroizolatory lub stopki.

W jakim celu stosuje się amortyzatory?

W naszym sklepie oferujemy amortyzatory gumowe oraz stopy, które mają za zadanie tłumić wibracje generowane przez maszyny i urządzenia tj.:

 • przekładnie
 • silniki
  spalinowe i elektryczne
 • generatory
 • kompresory
 • wały

Specjalne poduszki metalowo-gumowe oddzielają podzespoły narażone na oscylacje. Należą do nich m.in. komponenty elektroniczne, czujniki, regulatory. Elementy tłumiące wszelkie kołysania umożliwiają także ustabilizowanie całego korpusu urządzenia, chroniąc je przed negatywnymi i niebezpiecznymi skutkami wibracji.

Wibroizolatory

Wibroizolator: Rodzaje i Typy

W naszej produkcji wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. W firmie Power Rubber znajdą Państwo szeroki wybór wibroizolatorów. Każdy z nich dostosowany jest do danych podzespołów mechanicznych. Dzięki gumowym wkładkom skutecznie minimalizują drania. Ze względu na swoje przeznaczenie, wyróżniamy następujące wibroizolatory metalowo-gumowe:

 • cylindryczne
 • daszkowe
 • kołpakowe
 • typ A (1)

wibroizolator typ a 1

 •  typ B (2)wibroizolator typ b typ 2
 • typ C (3)wibroizolator typ c typ 3
 • typ D (4)wibroizolator typ d typ 4
 • typ E (5)wibroizolator typ e typ 5

Amortyzatory cylindryczne, czyli wibroizolatory walcowe

W wibroizolatorach cylindrycznych występuje przekrój cylindryczny, czyli walcowaty. Według dokumentacji, zgodnie z przeprowadzonymi licznymi testami i badaniami, walce występujący w budowie najlepiej tłumi drgania. Wśród wibroziolatorów walcowych wyróżnia się następuje odmiany: A, B, C, D, E.

Każdy z nich z pewnością znajdzie zastosowanie w różnych dziedzinach (używane m.in.: w klimatyzatorach, obrabiarkach, wentylatorach, agregatach prądotwórczych, systemach przemysłowych). Wibroizolator wysokiej jakości skutecznie wpływa na pracę urządzeń oraz bezpieczeństwo operatora maszyny. Jedną z jego podstawowych zalet jest zwiększenie efektywności pracy oraz żywotności maszyn, dzięki czemu przez kilka lat będą działać bez awarii i uszkodzeń.

Odpowiedni wibroizolator kupisz tutaj

Wibroizolatory metalowo – gumowe Warszawa
– oferta sklepu Power Rubber

Jeżeli szukają Państwo sklepu z amortyzatorami gumowymi w Warszawie, zapraszamy do Sklepu Gumowego Power Rubber, który projektuje i produkuje wiele wyrobów gumowych, które posiadamy w ofercie.

Lokalizacja blisko miasta Warszawa, przy zjeździe Pruszków S8, A2. Lokalizacja jest bardzo blisko miast tj.: Ożarów Mazowiecki, Błonie, Płochocin, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Podkowa Leśna, Otrębusy, Nadarzyn, Raszyn, Opacz, Mory, Warszawa, Michałowice czy Reguły.

Najlepszy dojazd z Warszawy jest dla mieszkańców dzielnicy Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wilanów, a nawet Kabaty.

Firma Power Rubber oferuje również inne artykuły i wyroby gumowe, takie jak: oringi, sznury, maty gumowe i in. Prowadzimy również usługę cięcia materiałów pod wymiar.

Nasi specjaliści chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniego produktu dostosowanego do potrzeb i wymogów Klienta.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 505 16 03 03

lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdą Państwo poniżej.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!