Guma gąbczasta

Guma gąbczasta

mata mikroguma

Power Rubber to liderzy na rynku produktów gumowych. Profesjonalny przepływ wiedzy oraz zaawansowane technologicznie maszyny, pozwalają na tworzenie produktów, które zachwycają jakością i precyzja działania. W tej kategorii przedstawiamy gumę gąbczastą tworzoną według najnowszych technologii i z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Guma gąbczasta
Gumy gąbczaste, które mamy w swoim asortymencie, są odporne na działanie skrajnych temperatur oraz szkodliwe warunki pogodowe. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz mechanicznym. Ich struktura pozwala na sprawne i wieloletnie działanie bez zakłóceń. Prezentujemy gumy w różnych profilach i formatach. Dzięki temu będą mogli Państwo skorzystać z maksymalnie spersonalizowanej oferty.

Guma gąbczasta – najwyższy standard
W naszej ofercie dysponujemy gumą gąbczastą o najwyższym standardzie. Tak wysoki poziom naszych produktów osiągamy dzięki precyzyjnym metodom produkcji i solidnym surowcom, z których powstają. Power Rubber – wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wymagającym potrzebom.
Zapraszamy do dialogu biznesowego!

Wyświetlanie jednego wyniku

Wypełniacz

Produkt obecnie niedostępny

Mikroguma EPDM

(0)
X