Węże do pary wodnej

Sprawdź wysoką jakość naszych węży do pary wodnej

W tej kategorii znajdą Państwo wybór profesjonalnych węży do pary wodnej. Nasze zaawansowane zaplecze technologiczne pozwala na tworzenie wyrobów gumowych według najnowszych strategii produkcyjnych. Dzięki temu są one odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Węże do pary wodnej
Prezentowane węże do pary są produkowane z mieszanek gumy najwyższej jakości. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, korzystając z innowacji parku technologicznego Power Rubber tworzy produkty,, które na rynku nie mają sobie równych.
Nasze węże są dedykowane do przepływu pary wodnej, która może okazać się szczególnie niebezpieczną substancją, jeśli nie zadbamy o odpowiednie warunki odprowadzania. Za sprawą naszych węży transfer pary wodnej odbędzie się bezawaryjnie za każdym razem.

Najwyższa jakość węży do pary wodnej
Węże do pary wodnej zostały zaprojektowane w taki sposób, by pracować z parą o maksymalnym ciśnieniu roboczym plasującym się w widełkach 6 do 18 bar a także przy temperaturze sięgającej 160 °C do 210°C. Dlatego znajdują szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju instalacjach przemysłowych pary grzewczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Węże gumowe do pary wodnej