Bariery Betonowe

Bariery drogowe z Betonu to Jedne z Najcięższych Ograniczeń tymczasowych Jezdni

Bariery Betonowe doskonale odizolowują jakiś obszar na drodze. Sprawdzają się także przy wydzielaniu parkingów, oraz placów.

Barierki  Drogowe Betonowe wydzielają także pas środkowy jezdni, pobocze. Służą do wydzielania obszarów, ale także trzymają one ekrany dźwiękochłonne.

Bariery z betonu dzięki temu że są wykonane z metalu oraz betonu są odporne na działania atmosferyczne związane z pogodą m.in. burza, ulewa, grad.
Łączenie ich jest bardzo proste gdyż mają one specjalne uchwyty które się ze sobą łączą.

Oferuejmy Bariery z dostawą do Klienta po całej Polsce!

Bariery-drogowe-uzywane

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Power Rubber oferuje kilka rodzajów barier betonowych zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie ruchu pieszych i pojazdów. Bariery betonowe to wysoce wytrzymałe, nieruchome separatory ruchu zapewniające ochronę pieszym, kierowcom i pracownikom drogowym. Pozwalają na skuteczne zablokowanie określonych obszarów przed dostępem osób nieupoważnionych. Zapory betonowe drogowe są odporne na staranowanie, wyraźnie wyznaczają obszar budowy, pomagają w bezpiecznym kierowaniu ruchem drogowym.

Wszechstronne zastosowanie betonowych barier

Teren budowy

Wzdłuż obszarów o natężonym ruchu, bariery betonowe stosuje się w celu ochrony pracowników przed nadjeżdżającymi samochodami. Wyraźnie wyznaczają obszar budowy, uniemożliwiając wjazd poza wyznaczony pas ruchu, krawędź drogi.

Kontrola ruchu pieszych i pojazdów

Instalacja betonowych barier pozwala także na budowę ciągu komunikacyjnego pieszych,. Ogranicza to ruch pieszych w określonym miejscu lub obszarze (np. w pobliżu placu budowy, podczas imprez masowych).

Bariery betonowe drogowe używane są na parkingach (wyznaczanie stref i zatok do parkowania), placach (stały pas rozdzielający drogi), podczas imprez sportowych (wyznaczenie ruchu w odpowiednim kierunku).

Zapora uniemożliwiająca wjazd

Bariery drogowe betonowe pozwalają na ograniczenie dostępu do nieruchomości, lokalu handlowego lub działki. Zapobiegają ryzyku włamania lub wtargnięcia na teren prywatny.

Zapory betonowe drogowe – zalety

  • Wysoce wytrzymałe – skutecznie powstrzymują rozpędzone samochody przed uderzeniem w pracowników i mienie znajdujące się na placu budowy.
  • Trwałe – wykonane z materiału odpornego na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych (grad, śnieg, wiatr).
  • Zapewniają bezpieczeństwo – chronią pracowników budowlanych przed pędzącymi samochodami, pieszych i kierowców przed znalezieniem się w obszarze niebezpiecznym (wykopy, nasypy).
  • Łatwo dostępne – w Power Rubber oferujemy bariery betonowe (tj. bariera betonowa jednostronna i dwustronna, cylinder betonowy) spełniające Twoje wymagania. Szybki czas realizacji zamówienia.

Bariery drogowe z Betonu to Jedne z Najcięższych Ograniczeń tymczasowych Jezdni

Bariery drogowe z Betonu to Jedne z Najcięższych Ograniczeń tymczasowych Jezdni

Bariery betonowe to separatory ruchu używane w celu zapewnienia bezpieczeństwa w miejscach wyłączonych z ruchu. Wytrzymałe i trudnie do przewrócenia. Bariery drogowe używane są, jako instalacje stałe lub tymczasowe. Zapory betonowe drogowe stanowią potężną barierę, która w prosty i skuteczny sposób blokuje zamknięte drogi i obszary przed nieupoważnionymi osobami (wiadukty, nasypy, prace drogowe). Zapewniają bezpieczeństwo pracownikom. Na rynku dostępna jest bariera betonowa jednostronna i dwustronna.