interlocking rubber gym tiles

interlocking rubber gym tiles

Maty treningowe typu puzzle - Gumowa podłoga do domu i obiektów sportowych

Rubber gym mats
Gym Mats

interlocking rubber gym tiles

Showing all 4 results

maty gumowe na siłownie
Clear

Mata do ćwiczeń antypoślizgowa 10mm GUZIEC

Mata do ćwiczeń antypoślizgowa 10mm GUZIEC

(0)
£12.59£13.64 Z VATem - 7%
maty fitness
Clear

Gym Mat 15mm GUZIEC

Gym Mat 15mm GUZIEC

(0)
£17.84£20.99 Z VATem Sale
mata do silowni szara
Clear

Gym Floor 20mm GUZIEC

Gym Floor 20mm GUZIEC

(0)
£24.35£27.29 Z VATem Sale

Nawierzchnia ochronna - puzzle

Segmentowe maty sportowe

Segment maty do silowni w kształcie puzzla

Jednym z wielu produktów oferowanych przez naszą firmę są gumowe segmentowe podłogi do siłowni, sal fitness w kształcie puzzli. Segmentowa mata sportowa dzięki nietypowemu kształtowi umożliwia łatwy montaż oraz dopasowanie do każdego rodzaju nawierzchni. Mata „puzzle” sprawdzi się jako doskonałe rozwiązanie dla domowych siłowni. Jej montaż jest prosty, a w razie potrzeby można taką mate treningową zdemontować i przechować w niewielkiej przestrzeni.

Maty treningowe w kształcie puzzli są antypoślizgowe, amortyzujące o bardzo dobrych właściwościach elastycznych. Poprzez wykorzystanie najlepszych mieszanek granulatu gumowego firma Power Rubber zapewnia gwarancje bezpieczeństwa podczas ćwiczeń lub innego użytkowania.

Mata puzzle do siłowni - Gumowe podłogi do siłowni

Mata puzzle do siłowni to jedne z najlepszych rozwiązań do pomieszczeń sportowych, w których warto zabezpieczyć podłogę. Gumowe podłogi do siłowni jak sama nazwa wskazuje, pozwalają redukować hałas powstały podczas wykonywania ćwiczeń. Co więcej, redukcja drgań również jest możliwa dzięki wykonaniu z mieszanki gumowej. Redukcja dźwięku, drgań oraz wibracji sprzyja przy zastosowaniu wyrobów gumowych od POWER Rubber.