rubber rolls flooring

rubber rolls flooring

Maty Metro i ryflowane

Wykładzina Gumowa w Monety Zielona

rubber rolls flooring

Showing all 7 results

Wykładziny gumowe podłogowe

Wykładziny gumowe dostępne rodzaje

Wykładzina Gumowa w Monety Czarna OKAZJA

Producent Power Rubber w ofercie swojego sklepu posiada wykładziny gumowe o zróżnicowanej fakturze, grubości, a także w różnych kolorach. Oferowane przez nas wyroby gumowe można nabyć zarówno w rolce (przydatne do powierzchni o dużym metrażu jak hale, magazyny), jak i w formie mat. Każdy z tych rodzajów gumy proponujemy w wariancie METRO lub RYFLOWANEJ.

Wykładziny gumowe ryflowane

maty gumowe ryflowane

Wykładziny gumowe ryflowane charakteryzują się powierzchnią prążkowaną. W zależności od potrzeb rozstaw prążków może być mniejszy lub większy. Te specyficzne rowki służą do odprowadzania wody, może wpadać w nie piach co czyni tego typu wykładzinę bezpieczniejszą lub zapobiegają przesuwaniu się obiektów np. regałów w halach. Zastosowanie swoje znalazła m.in. w magazynach jest antypoślizgowa, jako ochrona nawierzchni w garażach, tłumi wibracje toteż niektórzy z naszych klientów używają jej w swoich domach np. pod pralkę.

Wykładziny gumowe METRO

mata gumowa Metro - szara

Wykładziny typu METRO charakteryzują się powierzchnią składającą się z wypukłych kół przypominających pastylki, monety lub kapsułki.  Zastosowanie swoje znalazła jako wykładziny podłogowe w autobusach, windach, w samochodach, jako dywaniki gumowe lub ochrona bagażnika. Jest antypoślizgowa, łatwa w utrzymaniu czystości, dobrze tłumi wibrację dlatego jest wykorzystywana także jako maty gumowe przemysłowe.

Wykładziny przemysłowe podłogowe

Wykładziny przemysłowe podłogowe to wykładziny, które stosowane są na podłogach w przemysłowych miejsach użytkownia. Wykładziny przemysłowe przeznaczone do stosowania zarówno w szeroko pojętym przemyśle jak i obiektach, biurowych, handlowych czy sportowych. Stosowane jako wykładziny podłogowe, ochrona podłogi, blatów i regałów. Dostępne w naszej ofercie w dwóch opcjach sprzedaży:

  1. na metry bieżące
  2. jako maty w rolkach