anti fatigue mats

anti fatigue mats

Maty antyzmęczeniowe

maty ergonomiczne bubble mat zolty brzeg

anti fatigue mats

Showing 1–12 of 31 results

mata-gabczasta-safety
Clear

Mata antypoślizgowa FoamPower Ribbed Safety

(0)
£63.00
mata-premium-black
Clear

Mata antypoślizgowa FoamPower Premium

(0)
£63.00
mata-ramp
Clear

Mata antypoślizgowa PowerRamp

(0)
£63.00

Maty antypoślizgowe

Maty ergonomiczne pełne, środowisko suche, mokre i zaolejone

maty olejoodporne
maty olejoodporne w fabryce

Ergonomiczne maty stosuje się na pojedyńczych stanowiskach pracy, przy maszynach, obrabiarkach, na liniach produkcyjnych oraz w wielu innych miejscach.

Maty podnoszą ergonomię i bezpieczeństwo na stanowiskach pracy. A co najwazniejsze redukują zmęczenie, wydłużając witalność pracnowików w miejscu pracy. Dla tej tezy zostały przeprowadzone badania. Jak się okazało, wpływ jest tak znaczący, że osoby pracujące było zdziwione rezultatami.

Oferujemy również maty pełne, bez otworów drenujących. Maty można stosować zarówno w środowisku suchym, jak i wilgotnym jeżeli użytkownicy nie chcą używać mat z drenażem, czyli mat z otworami. warto zwrócić uwage na  maty w wersji olejoodpornej. Dedykowane są one  do użytkowania w miejscach, gdzie występują wycieki olejów oraz serwis urządzeń, które zawierają olej – zarówno przekładniowy jak i silinikowy.

Maty ergonomiczne pełne piankowe z pcv i poliuretanu środowisko suche

mata piankowa ergonomiczna
mata piankowa ergonomiczna

Maty piankowe stosuje się na pojedynczych stanowiskach pracy. Wszędzie tam, gdzie pracownik stoi w miejscu w dłużym okresie wykonywania swoich obowiązków. Warto zastosować maty kiedy nasi pracownicy mają ograniczony ruch. Jak najbardziej można umilić im czas redukując zmęczenie stosując maty piankowe tam, gdzie zachodzi dużo pracy typu: obracanie lub chodzeniei w obrębie danego stanowiska pracy. Maty mają bardzo dobre właściwości ergonomiczne i powodują redukcję zmęczenia i znacząco podnoszą komfort pracy. Maty ergonomiczne piankowe przeznaczone są dla suchego środowiska pracy. Zarówno dla stanowisk pracy aktywnych podczas jednej zmiany jak i tych dwu, a nawet trzy zmianowych. Maty są dostępne w wielu wariantach, jako maty stanowiskowe, w rolkach, oraz w metrach bieżących, czy w modułach.

Maty ergonomiczne z drenażem

maty ergonomiczne z drenazem
maty ergonomiczne z drenazem w gastronomii

Maty ergonomiczne z drenażem to maty umożliwiające przepływ substancji w postaci płynnej przez naszą matę znajdującą się na stanowisku pracy. Stosowane najczęściej tam, gdzie mamy świadomość wycieku oleju, wody, kwasów, alkoholi, czy innych medium w postaci cieczy.

Maty antyzmęczeniowe dostępne w Warszawie

mata antyzmeczeniowa comfort lok
mata antyzmeczeniowa comfort lok - zastosowanie

Maty antyzmęczeniowe dostępne w sklepie z wyrobami gumowymi POWER Rubber. Lokalizacja sklepu to ul. Domaniewska 5A 05-800 Pruszków. Bardzo blisko m.st. Warszawa. Umożliwia dojazd w zakresie nawet od 5minut do 30min. Oczywiście kwestia bezpiecznej jazdy. Na miejscu posiadamy najczęściej używane maty ergonomiczne, czyli antyzmeczeniowe. Maty niwelują uczucie zmęczenia. Wpływają pozytywnie na Pracowników, redukując poziom zmęczenia.

X