anti slip stair tape

anti slip stair tape

Taśmy antypoślizgowe na schody

taśma antypoślizgowa czarno-żółta

anti slip stair treads

Showing all 2 results

Taśmy antypoślizgowe to zwiększenie standardu bezpieczeństwa

Taśmy antypoślizgowe na schody

taśmy antypoślizgowe

Taśmy antypoślizgowe to taśmy zapobiegające poślizgowi. To taśmy, które dzięki swojej strukturze, Chropowata powierzchnia zwiększa przyczepność, czyli zwiększa tarcie, a to przekłada się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Taśmy antypoślizgowe na schody
Taśmy antypoślizgowe na schody to miejsce, w którym taśmy są najczęściej stosowane. Schody najczęściej zwiększają ryzyko urazu, zwłaszcza te, które są narażone na warunki atmosferyczne, takie jak: Deszcz, rosa czy oblodzenia.

Jak temu zaradzić?

Stosować taśmy antypoślizgowe na schody!

Taśmy antypoślizgowe na schody zapewniają stabilną przyczepność do podłoża, dzięki czemu zwiększają poziom bezpieczeństwa. Stanowią skuteczną ochronę przed na śliskich lub pochyłych powierzchniach. Dlatego też taśma tego rodzaju doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie na schody zewnętrzne i wewnętrzne. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje produktów, które zapewniają optymalne zastosowanie. W zależności od zapotrzebowania oferujemy taśmy przezroczyste oraz widoczne. Aby zabezpieczyć większą powierzchnię proponujemy również taśmy szerokie.

Zabezpieczenia antypoślizgowe

taśma antypoślizgowa czarno-żółta

Płyty i nakładki antypoślizgowe GRP służą w szerokim zastosowaniu. Oferowane nakładki, tańsmy oraz pasy zabezpieczające zwiększają antypoślizgowość powierzchni. Do wyboru są:

  • Coba Grip
  • Antypoślizgowa nakładka aluminiowa
  • Taśmy antypoślizgowe
  • Taśmy i farby znakujące

Produkty antypoślizgowe są dostępne w różnych rozmiarach długości, szerokości, a także następującej kolorystyce:

  • Czarny
  • Żółty
  • Czarno-żółty