cylindrical rubber mounts

cylindrical rubber mounts

wibroizolatory warszawa amortyzatory gumowe

Show Filters

Showing 1–12 of 480 results

Showing 1–12 of 480 results

Amortyzatory gumowe stosowane jako zderzaki, odboje i poduszki gumowe

Amortyzatory gumowe certyfikowane

amortyzator gumowy metalowogumowy

Wibroizolatory Walcowe i Poduszki Gumowe

Amortyzatory gumowe – Produkcja i dystrybucja

Wibroizolatory cylindryczne mają na celu redukcje drgań. Wybierz właściwe wibroizolatory gumowe dostępne w naszej ofercie – Oferujemy Produkcję Wibroizolatorów wg potrzebnych wymiarów

Wibroizolatory gumowe dostępne w POWER Rubber w Pruszkowie blisko Warszawy

Redukcja drgań to główny cel zastosowania amortyzatorów gumowych. Umożliwiamy ich zakup w naszym sklepie z wyrobami stacjonarnymi w Pruszkowie, blisko zjazdu S8/A2 Poznań – Łódź – Warszawa.

W naszej ofercie znajdziesz amortyzatory gumowe typu:

 • typ 1
 • typ 2
 • typ 3
 • typ 4
 • typ 5

Oferujemy szeroką gamę amortyzatorów cylindrycznych w naszym Sklepie.

tel. 505 16 03 03

Poduszki gumowe bezpośrednio od Producenta wyrobów gumowych

Poduszki gumowe to rodzaj wyrobów gumowych, które pozwalając na redukcję skutków uderzeń oraz związanymi z nimi drganiami i wstrząsami. Tego rodzaju artykuły gumowe pozwalają szybko i łatwo znaleźć właściwe rozwiązania na drgania i wibracje. Oferujemy produkcję według dostępnych rysunków technicznych oraz szkiców.

Kompleksowość naszych usług polega na dedykowanej produkcji amortyzatorów gumowych do maszyn i urządzeń . Jeżeli nie możesz odnaleźć informacji na oferowane produkty zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia dedykowanej produkcji.

Wibroizolatory gumowe - Sklep stacjonarny - Pruszków blisko Warszawy

Oferta na wibroizolatory cylindryczne w POWER Rubber obejmuje wiele typów:

Oferujemy szeroką gamę amortyzatorów cylindrycznych w naszym Sklepie oraz ich dedykowaną produkcję.

Typ A

wibroizolator typ a 1

Jest to amortyzator cylindryczny o zakończeniach typu męski męski. Nazwa, która jest dedykowana dla tego modelu to również typ 1 – pierwszy.

Typ B

wibroizolator typ b typ 2
wibroizolator typ b typ 2

Amortyzatory typu B to gumowe elementy niwelujące wibracje zakończone z jednej strony gwintem, a z drugiej strony otworem nagwintowanym. Ten model występuje również pod nazwą typu 2 – drugiego. Jest określany jako męsko-żeński lub żeński-męski, bądź męsko-damski, damski-męski.

Typ C

wibroizolator typ c typ 3
wibroizolator typ c typ 3

Amortyzator gumowy typu C to wibroizolator o zakończeniach żeński-żeński. Model występuje pod nazwą typ 3 -trzeci. Posiada nagwintowane otwory z obu stron.

Typ D

wibroizolator typ d typ 4
wibroizolator typ d typ 4

Amortyzatory gumowe Typ 4 – czwarty to model o płaskim zakończeniu oraz nagwintowanym pręcie. Tego typu elementy gumowe niwelujące wibracje noszą nazwę: płaski-męski lub męski-płaski.

Typ E

wibroizolator typ e typ 5
wibroizolator typ e typ 5

Amortyzatory gumowe typ 5 – piąty to gumowe amortyzatory typu d bez nagwintowanej szpilki. W zamian posiadają nagwintowany otwór.

Podkładki antywibracyjne pod klimatyzatory

amortyzator gumowy

Podkładki antywibracyjne to elementy stosowane w urządzeniach elektrycznych wyposażonych w silniki elektryczne, bądź spalinowe, które drżą ( posiadają drgania). Najlepszym przykładem są podkładki antywibracyjne pod klimatyzator stosowane również pod agregaty. Właściwy dobór tego typu rozwiązań pozwala na korzystanie w ciszy i spokoju. Najczęściej wybierany model dla tego typu montażu to:

 • amortyzatory gumowe typ D

Wibroizolator wyposażony w jedną szpilkę oraz gładki spód pełniący funkcję stopy.

 • amortyzatory walcowe typ E

Wibroizolator wyposażony w nagwintowany otwór oraz stopkę, wykonaną z gumy, która posiada właściwości antypoślizgowe oraz redukujące hałas.

Podkladka tłumiąca ze śrubą M3, M4, M6

Nie jest to oczywiste, ale nasze wyroby gumowe w postaci amortyzarków gumowych są również używane jako podkładki tłumiące ze śrubą lub z otworem nagintowanym. Element taki, ma za zadanie redukcji drgań, co pozwala utrzymać w stanie spoczynku całe układu, a przede wszystkim utrzymać właściwe parametry podczas pracy urządzeń.

Dostępne gwinty dla podkładek gumowych:

 • M3
 • M4
 • M6
 • M8
 • M10
 • M12

Oferujemy dedykowaną produkcję. W tym celu zapraszamy do Kontaktu.

Amortyzator gumowy to element, który zwiększa bezpieczeństwo

Amortyzator gumowy to element, którego za zadaniem jest wyciszenie drgań. Zastanawiając się, z czego to wynika możemy odpowiedzieć na takie pytanie wynikając w skład budowy. I tak, amortyzator gumowy jest zbudowany:

 • Elementu gumowego
 • Elementu metalowego

Połączenie tych dwóch elementów powoduje, że amortyzator gumowy umożliwia przenoszenie naprężeń oraz posiada właściwości tłumiące.

Amortyzatory gumowe do zagęszczarek z wysyłką w 24h !

Jak dobrze wiemy, zagęszczarki służą do ubijania ziemi, piachu oraz innych elementów budowlanych, takich jak np. kostka brukowa.  Konstrukcja ubijarki polega na wprawieniu maszyny w drgania, której to ruch zagęszcza interesujące nas podłoże. Oprócz pozytywnych skutków, czyli ubicia ziemi, zagęszczarki generują również skutki negatywne: uszkodzenie elementów niwelujące drgania, czyli:  gumowe amortyzatory drgań. W POWER Rubber można kupić amortyzatory gumowe do zagęszczarek z wysyłką nawet w 24h. Zapraszamy do zakupów.