cylindrical rubber mounts

cylindrical rubber mounts

Warsaw AV mounts Rubber Shock absorbers
Rubber shock absorbers and Cylindrical Bobbins are available in POWER Rubber

cylindrical rubber mounts

Showing 1–12 of 151 results

Amortyzatory gumowe stosowane jako zderzaki, odboje i poduszki gumowe

Amortyzatory gumowe certyfikowane

Wibroizolatory Walcowe i Poduszki Gumowe

Amortyzatory gumowe – Produkcja i dystrybucja

Wibroizolatory cylindryczne mają na celu redukcje drgań. Wybierz właściwe wibroizolatory gumowe dostępne w naszej ofercie – Oferujemy Produkcję Wibroizolatorów wg potrzebnych wymiarów

Wibroizolatory gumowe dostępne w POWER Rubber w Pruszkowie blisko Warszawy

Redukcja drgań to główny cel zastosowania amortyzatorów gumowych. Umożliwiamy ich zakup w naszym sklepie z wyrobami stacjonarnymi w Pruszkowie, blisko zjazdu S8/A2 Poznań – Łódź – Warszawa.

W naszej ofercie znajdziesz amortyzatory gumowe typu:

 • typ 1
 • typ 2
 • typ 3
 • typ 4
 • typ 5

Oferujemy szeroką gamę amortyzatorów cylindrycznych w naszym Sklepie.

tel. 505 16 03 03

Poduszki gumowe bezpośrednio od Producenta wyrobów gumowych

Poduszki gumowe to rodzaj wyrobów gumowych, które pozwalając na redukcję skutków uderzeń oraz związanymi z nimi drganiami i wstrząsami. Tego rodzaju artykuły gumowe pozwalają szybko i łatwo znaleźć właściwe rozwiązania na drgania i wibracje. Oferujemy produkcję według dostępnych rysunków technicznych oraz szkiców.

Kompleksowość naszych usług polega na dedykowanej produkcji amortyzatorów gumowych do maszyn i urządzeń . Jeżeli nie możesz odnaleźć informacji na oferowane produkty zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia dedykowanej produkcji.

Wibroizolatory gumowe - Sklep stacjonarny - Pruszków blisko Warszawy

Oferta na wibroizolatory cylindryczne w POWER Rubber obejmuje wiele typów:

 • typ A

Jest to amortyzator cylindryczny o zakończeniach typu męski męski. Nazwa, która jest dedykowana dla tego modelu to również typ 1 – pierwszy.

 • typ B

Amortyzatory typu B to gumowe elementy niwelujące wibracje zakończone z jednej strony gwintem, a z drugiej strony otworem nagwintowanym. Ten model występuje również pod nazwą typu 2 – drugiego. Jest określany jako męsko-żeński lub żeński-męski, bądź męsko-damski, damski-męski.

 • typ C

Amortyzator gumowy typu C to wibroizolator o zakończeniach żeński-żeński. Model występuje pod nazwą typ 3 -trzeci. Posiada nagwintowane otwory z obu stron.

 • typ D

Amortyzatory gumowe Typ 4 – czwarty to model o płaskim zakończeniu oraz nagwintowanym pręcie. Tego typu elementy gumowe niwelujące wibracje noszą nazwę: płaski-męski lub męski-płaski.

 • typ E

Amortyzatory gumowe typ 5 – piąty to gumowe amortyzatory typu d bez nagwintowanej szpilki. W zamian posiadają nagwintowany otwór.

Oferujemy szeroką gamę amortyzatorów cylindrycznych w naszym Sklepie oraz ich dedykowaną produkcję.

Podkładki antywibracyjne pod klimatyzatory

Podkładki antywibracyjne to elementy stosowane w urządzeniach elektrycznych wyposażonych w silniki elektryczne, bądź spalinowe, które drżą ( posiadają drgania). Najlepszym przykładem są podkładki antywibracyjne pod klimatyzator stosowane również pod agregaty. Właściwy dobór tego typu rozwiązań pozwala na korzystanie w ciszy i spokoju. Najczęściej wybierany model dla tego typu montażu to:

 • amortyzatory gumowe typ D

Wibroizolator wyposażony w jedną szpilkę oraz gładki spód pełniący funkcję stopy.

 • amortyzatory walcowe typ E

Wibroizolator wyposażony w nagwintowany otwór oraz stopkę, wykonaną z gumy, która posiada właściwości antypoślizgowe oraz redukujące hałas.