Road Safety

Road Safety

Elementy drogowe

Pacholek drogowy 34

Road safety it is important case in our life.

Showing 1–12 of 158 results

Drogowy Sklep Internetowy

Wyposażenie dróg i ulic
bariery plastikowe w kolorze czerwono biale na ulicy po ktorej widać światla samochodow.

Nasz sklep z asortymentem wyrobów gumowych posiada w ofercie również elementy wyposażenia dróg i ulic. Oferta pozwala na dostarczenie nawet tego samego dnia takich elementów jak: progi zwalniające, odbojnice parkingowe zwane separatorami parkingowymi, bariery drogowe betonowe i plastikowe, słupki drogowe oraz lustra. Również tymczasowe sygnalizatory są w ofercie, którą uzupełniają najazdy na krawężniki oraz taśmy – zarówno ostrzegawcze oraz antypoślizgowe.

Separator Parkingowy Gumowy
separator parkingowy gumowy
Chroń pieszych i budynki przed niebezpieczeństwem pojazdów mechanicznych. Zastosuj separatory parkingowe.

Jednym z elementów stanowiącym stały element wyposażenia parkingów to ograniczniki parkingowe. Ich celem jest ograniczenie przejazdu samochodów i pojazdów na parkingu. Tym samym chronią budynki oraz ścieżki pieszych przed nieprzemyślanym wjazdem. Są elementem zwiększającym poziom bezpieczeństwa oraz oferującym wyższy poziom bezpieczeństwa.

Progi zwalniające
Zredukuj prędkość pojazdów stosując progi zwalniające

Redukcję prędkości pojazdów, a zwłaszcza samochodów osobowych na tłocznych parkingach jest możliwa przy użyciu progów zwalniających. W zależności od miejsca użycia możemy wybrać progi redukujące prędkość dla przejazdu do 20km/h, a w wyjątkowych sytuacjach nawet mniejszych prędkości. Progi dostępne są w wariancie kolorystycznym czarnym oraz żółtym. Najczęściej stosuje się progi zwalniające czarne i żółte na przemian. Raz żółty, raz czarny. Warto pamiętać o zastosowaniu właściwego zakończenia na progi redukujące prędkość. Również dostępne w wariantach kolorystycznych.