Swine Rubber Mats

Swine Rubber Mats

Stable Mats
Horse on the background of a stable equipped with Stable Mats

Swine Rubber Mats

Showing all 1 result

Black Power Stable Mat
Clear

Stable Mat Black POWER

Stable Mat Black POWER

(0)
£125.79£146.79 Z VATem

Maty gumowe dla świń wpływają na dobrostan zwierząt

Guma, z której wykonane są maty gumowe dla świń, nie wchodzi w reakcje z żadnymi z czynników występujących w warunkach hodowli. Jej struktura zapobiega też gnieżdżeniu się bakterii i pasożytów, jest hipoalergiczna i bezpieczna dla zwierząt.

Maty gumowe dla świń posiadają karbowaną powierzchnię działającą antypoślizgowo, minimalizując przy tym niebezpieczeństwo urazów, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku zwierząt najcięższych. Maty gumowe dla świń są nienasiąkliwe i chemicznie neutralne.

Maty legowiskowe z rolki dla boksów zbiorowych

Tak jak w boksach pojedynczych najwłaściwsze do stosowania w obszarze przeznaczonym dla wypoczynku świń są maty legowiskowe w postaci gotowych formatek, tak w boksach grupowych, w których przebywa większa ilość zwierząt, najwygodniejszymi do użycia okazują się maty legowiskowe z rolki. Wykładziny te mają takie same cechy, a ich zaletą jest możliwość indywidualnego dopasowania do rozmiarów legowiska.

Maty legowiskowe z rolki posiadają właściwości antypoślizgowe, są też miękkie i elastyczne, co podnosi komfort wypoczynku zwierząt.

Maty do chlewni nie tylko na legowiska

W dużych chlewniach niezbędne jest zapewnienie sprawnego transportu wewnętrznego. Przejazdy dla pojazdów mechanicznych powinny być często zmywane i czyszczone. Najlepszym rozwiązaniem są maty do chlewni, którymi przykrywa się posadzkę. Guma nie nasiąka wodą, jest łatwa do pielęgnacji i czyszczenia.

Maty do chlewni to również maty dezynfekcyjne umieszczane przed wjazdem do budynku. Umożliwiają dezynfekcję opon, chroniąc w ten sposób trzodę przed chorobami i zapobiegając rozprzestrzenianiu się ich na zewnątrz.