POWER Office Mata ergonomiczna
- 13%

POWER Office Mata ergonomiczna

£73.29 £83.79 Z VATem

MATA ERGONOMICZNA OFFICE POWER DO TWOJEGO DOMU I BIURA!

Wpływa na poprawę krążenia

Odciąża kręgosłup oraz stawy

Pobudzaniem mięśni nóg

Wpływ na bezpieczeństwo

Zastosuj Matę Ergonomiczną Office POWER przy zlewie w swoim mieszkaniu! Poczuj różnice zwiększonego komfortu!

Sprawdź jak będziesz wypoczęta po prasowaniu koszul stojąc na Macie Ergonomicznej !

Quantity

Description

MATA ERGONOMICZNA OFFICE POWER DO TWOJEGO DOMU I BIURA!

Mata ergonomiczna Office POWER zapobiega zastojowi krwi w żyłach oraz wpływa na poprawę jej krążenia. Jak pokazują wyniki badań, zastuj ten jest obecnie głównym powodem odczuwania zmęczenia.

Stosowanie mat antyzmęczeniowych sprzyja też odciążeniu kręgosłupa oraz stawów u użytkowników podczas długiej pracy w pozycji stojącej.

Wynikające z ergonomicznej budowy maty, niedostrzegalne i regularne ruchy stóp skutkują ciągłym, nieznacznym pobudzaniem mięśni nóg.

Maty antyzmęczeniowe mają również niewątpliwy wpływ na bezpieczeństwo poprzez zmniejszenie ryzyka poślizgu czy zabezpieczenie przed zimnem i wilgocią.

Maty ergonomiczne są zgodne z najnowszymi normami BHP. Ich wykorzystywanie zalecane jest w miejscach, w których użytkownicy spędzają w pozycji stojącej większość czasu pracy, tj. przy taśmach produkcyjnych, w chłodniach, kuchniach, za barem czy ladą sklepową.

Obecnie coraz częściej swoje zastosowanie znajdują również w biurach tym samym znacznie poprawiając warunki zatrudnienia.

Monotonna praca i długie stanie w bolesnych lub męczących pozycjach, są najczęstszymi czynnikami ryzyka schorzeń układu mięśniowo- szkieletowego oraz przyczyniają się do zmęczenia fizycznego i psychicznego.

Stojąc na macie antyzmęczeniowej, nasze stopy starają się dostosować do kształtu powierzchni. Wywołuje to delikatną płynność postawy naszego ciała oraz stymuluje aktywność mięśni, która naturalnie występuje podczas chodzenia, tym samym, pobudzając krew w naszym organiźmie.

Dzięki naszym Matom ergonomicznym, możesz zadbać o zdrowie użytkowników, poprawę ich bezpieczeństwa i zapewnienie większego komfortu, a co za tym idzie, znaczny wzrost zadowolenia i efektywności pracy!

Zastosuj Matę Ergonomiczną Office POWER przy zlewie w swoim mieszkaniu! Poczuj różnice zwiększonego komfortu!

Sprawdź jak będziesz wypoczęta po prasowaniu koszul stojąc na Macie Ergonomicznej ! Specjalna struktura powoduje mikroruchy stopy, tym samym pobudzając mięśnie nóg co powoduje poprawę krążenia.

Zadzwoń, zapytaj o dobór mat ergonoczminych! Zarówno do biur, jak i zakładów produkcyjnych czy obiektów magazynowych.

Sprawdź zakładkę kontakt wysyłająć zapytanie!

Zastanawiasz się, którą matę potrzebujesz? Napisz do nas! Z chęcią pomożemy!

Additional information

Weight 2 kg
Dimensions 500 × 800 × 16 mm

Reviews (0)

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “POWER Office Mata ergonomiczna”