Sprzęt do siłowni

Sprzęt do siłowni

Tężyzna fizyczna jest wartością pożądaną w naszych czasach. Każdy stara się, by jego sylwetka była prawidłowo wyrzeźbiona. Dzięki ćwiczeniom poprawia się nie tylko nasz wygląd, ale również zdrowie. Musimy jednak mieć odpowiednie ku temu narzędzia. Znajdą je Państwo w Power Rubber. Nasze imponujące doświadczenia pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Przekonało się o tym pokaźne grono zachwyconych Klientów.

Sprzęt do siłowni
W Power Rubber prezentujemy sprzęt do siłowni niebywałej wytrzymałości dla profesjonalistów. Znajdą Państwo u nas, to czego potrzebują i o wiele więcej. Nasze technologiczne zaplecze pozwala nam proponować Państwu urządzenia, które będą służyć Państwu efektywnie przez lata. W naszym starannie sprofilowanym asortymencie są między innymi obciążenia na sztangę i talerze treningowe.

Sprzęt do siłowni. Profesjonalny sprzęt – imponująca kondycja
Osiągnięcie upragnionej sylwetki to wiele godzin ćwiczeń, diety i silnej woli. Jednak na nic się to zda, gdy będziemy używać felernych narzędzi. W Power Rubber doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego wchodzimy na rynek z produktami, które nie mają sobie równych.

Maty-Treningowe-Fitness

Pokaż Filtry

Sprzęt do siłowni

Sprzęt i wyposażenie siłowni dzielimy na:

Urządzenia do ćwiczeń aerobowych

Do najbardziej popularnych urządzeń poprawiających kondycję i pomagających w redukcji tkanki tłuszczowej zaliczamy bieżnię, orbitrek, ergometr wioślarski, rowerek stacjonarny, stepper. Ten sprzęt na siłownię pozwala również na trening interwałowy i cardio. Jest świetnym uzupełnieniem treningu siłowego.

Maszyny do ćwiczeń siłowych

Odpowiednio wyposażona siłowania, oferująca różnorodny sprzęt do ćwiczeń pozwala na osiągnięcie efektywnego treningu. W zależności od stopnia zaawansowania, trening na maszynach posiada wiele zalet:

  • ułatwia wykonywanie konkretnych ćwiczeń z zachowaniem prawidłowej techniki (np. przysiady na maszynie) dzięki wymuszonej trajektorii ruchu
  • pozwala na wyizolowanie konkretnej partii mięśniowej
  • możliwość wielostopniowej regulacji obciążenia

Wyposażenie fitness i siłowni w ten rodzaj sprzętu to m.in. atlasy treningowe, suwnica Smitha, maszyny na poszczególne partie mięśniowe (np. bicepsy), wyciągi.

Wolne ciężary

Trening z wolnymi ciężarami (sztangi, hantle) pozwala na wykonywanie ćwiczeń złożonych wielostanowych, które angażują kilka partii mięśniowych jednocześnie. Istotna jest prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń oraz odpowiedni dobór obciążenia. Wyposażenie siłowni domowej lub komercyjnej w wolne ciężary pozwala na wzmocnienie więzadeł, stabilizatorów, ścięgien, a także pobudzenie metabolizmu oraz ukształtowanie sylwetki.

Akcesoria i przyrządy do ćwiczeń

Ławka treningowa to najpopularniejszy przyrząd do ćwiczeń siłowych w domu. Pozwala na trening mięśni brzucha, grzbietu lub wykonywanie ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Do akcesoriów i przyrządów zaliczamy: gumy, bosu, piłki (gimnastyczne, kamagon), TRX, worki bokserskie. Profesjonalny sprzęt do siłowni domowej lub komercyjnej to również kettlebells, maty, powerbagi, skrzynie, liny.

Polski producent sprzętu do siłowni POWER Rubber oferuje niezawodne i wytrzymałe talerze do sztangi.

Sprzęt do siłowni

Sprzęt do siłowni

Polski producent sprzętu do siłowni POWER Rubber oferuje profesjonalny sprzęt do siłowni domowej i komercyjnej. Wyposażenie siłowni domowej w niezawodne i wytrzymałe talerze do treningu siłowego i CrossFit pozwala na efektywny trening ogólnorozwojowy. Wyposażenie siłowni w maszyny, wolne ciężary, dodatkowe przyrządy, urządzenia do treningu cardio pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu treningowego. Wyposażenie fitness w maty, gumy, piłki gimnastyczne, kettlebells umożliwia ciekawy i różnorodny trening. Odpowiednio dobrany sprzęt na siłownię pozwala na ukształtowanie sylwetki. Sprzęt do ćwiczeń musi być solidnie wykonany, funkcjonalny i bezpieczny. Ławeczka to przyrząd do ćwiczeń siłowych w domu, którego nie może zabraknąć. Sztanga (talerze i gryf) to przyrząd do ćwiczeń siłowych, który pozwala wzmocnić całe ciało. Sprzęt do siłowni wysokiej jakości pozwala na długie użytkowanie.